Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett az ovulációm,...

Mikor lehetett az ovulációm, ha pár hónapja teljesen felborult a rendszer? Hogyan számoljam a fogantatás napját?

Figyelt kérdés

Eléggé zavaros menstruációm volt marciusban teljesen kimaradt a mensim,április 5-én Megjött, május 31-én volt az utolsó menstruáció. Szoval júniusban mar nem is volt július 18-án az UH 6+2 terhesseget mutatott. Teljesen ossze zavarodtam...Fogalmam sincs hogy hogyan számoljam ki a fogantatás idejét pedig szükségem lenne az adatra

. Kérlek szépen segitsetek valahogy ki kalkulalni,hogy most akkor mikor történt a megtermékenyítés kb?


2014. aug. 12. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
UH szerinti kor mínusz 2 hét. De miért annyira fontos tudni?
2014. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy is mondjam finoman... A parommmal ossze voltunk veszve es sajnos beütött egy harmadik fél akivel egyszer megszakotasos közösülés tortent. Viszont a párommal júniusban szinte végig együtt voltunk...eppen elvétve volt pár nap amikor nem..kb 7 alkalommal nem voltunk együtt... Szoval ezért lenne jo tudnom hogy júniusban kb mikor lehetett a fogantatás. Mar probaltam kalkulatorozni, de mivel rendszertelen a ciklus igy halvány eslyt sem látok hogy mikor lehetett..kezdek begolyozni...
2014. aug. 12. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem túl szép helyzet, de azt hiszem nem azén dolgom ítélkezni feletted.

A kérdésre a választ leírtam.

Viszont min is változtat a dolog? Mármint ha megtudod ki az apa, akkor mi lesz? Ha úgy gondolod, hogy a párodnak tudnia kellene a dologról, akkor azt kellene neki elmondani, hogy lehetséges, hogy ne övé a gyerek...

Ha meg titokban akarod tartani, akkor tök mindegy igazából:D

2014. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudja a párom. Mindent elmondtam neki. Viszont jobban gondolom es legbelül is ugy érzem,higy a parome a picurka

Igazából nem vagyok az az ,,egyből belapja a legyet tipus,, es ahogy most vissza számoltam meg inkabb Megnyugodtam. Egyébként pont ezért irtam, mert a párommal vitatkozunk hogy most mi van. Igazából nagyon nagyon kellemetlen ez nekem...sőt egyenesen szegyelem mmagam

, de mar változtatni mem tudok ezen. Megtörtént a dolog es eléggé kellemetlen helyzet ez most...

2014. aug. 12. 22:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Van egy masik dolog is..elegge ijesztő vagy nem tudom.. Egy hete nagyon fajnak a petefeszkeim ilyen erős szúró fájdalommal. Nem folyamatosan de eleg sűrűn. Mi oka lehet?
2014. aug. 12. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!