Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Anyucik, kismamák-...

Terhesség? Anyucik, kismamák- szerintetek?

Figyelt kérdés

Peteérésem 14-18

utolso menzesz: augusztus 3, ( 3 napig volt meg) eddig még sosem fordult így elö a sok év folyamán.

Szeretkezés védekezés nélkül : augusztus 9-10-12

Csak peteéréskor szokott fájni az alhasam,most meg a menzesz ota folyamatosan. Igaz nem erösen és nem is gyakran ,de érzem hogy fáj.Ilyen korán terhességi teszt sehogyse mutassa ki.

Vélemény?


2014. aug. 13. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
? Ma augusztus 13 - a van, mire gondoltál, kedves Kérdező? Mert ebben a ciklusban még peteérésed sem volt. Tehát a fogantatás sem történhetett meg, így még nem lehetsz terhes. Ha arra gyanakszol a nem szokványos vérzés miatt, hogy az előző ciklusban estél teherbe, akkor viszont csinálj tesztet, mert abban az esetben már mutatná..
2014. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esély van a terhességre ugy hiszem. Kövi menzeszkor többet tudnák már,akkor jobban kiderülne mi a helyzet. Bár tudtommal menzesz után kevesebb az esélye.Igy hogy elmult 7.-e körül, és 9-dike körül volt aktu, nem tudom mennyi esélye lehet a dolognak. Holnaptol lenne peteérés, meglássuk, sikerül e össze hozni. Kellemes napot :)
2014. aug. 13. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyire szerintem ne görcsölj rá a dologra!
2014. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
probalok.:)
2014. aug. 13. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 3 napig tartó gyenge vérzésem, ami nálam nem szokványos, mégsem voltam terhes.

Van ilyen is.

De ha mondjuk mégis terhesség alatti vérzésed volt, akkor meg csinálj tesztet, az már kimutatja, ha múlt hónapban estél teherbe. Ha meg negatív, akkor meg tovább kell próbálkozni, de semmilyen testi tünetet ne akarj megmagyarázni, ha kimarad a vérzés, lehet tesztelni, amúgy meg ne görcsölj rá!

2014. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vágyunk babára,de nem görcsösen. Fiunk elsö honapba sikerült 5 évvel ezelött, és lehet azért is van bennem jobban a remény, hogy most is sikerült. Es köszönöm a kommenteket. Kellemes napot kívánok
2014. aug. 14. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!