Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív terhességi...

Halvány pozitív terhességi teszt, és pozitív ovuláviós teszt?

Figyelt kérdés

Mind a kettőt ma reggel teszteltem, a terhességi teszt x-epil, és lett rajta egy nagyon halvány második csík. (korábban mikor negatív lett, semmi sem volt ott.)

Csináltam egy ovulációs tesztet, és az teljesen pozitív lett. Ez a terhességet jelezné?


2014. aug. 13. 13:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon halvány, de ott van, látom mindkét képen, és rózsaszínnek tűnik, nem szürkének:) Írd majd meg, ha tesztelsz!
2014. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ó, most olvasom, amit írtál, nagyon ritkán a ciszta is okozhat pozitív tesztet. Teszteltél már korábban ugyanilyenfajta teszttel?

Mondjuk ha a ciszta lenne, akkor nem hiszem, hogy az ovuteszt ennyire mutatná. Azt viszont akkor lehet értelmezni igazán, ha folyamatosan csináltál többet is belőle, és ha erősödik, akkor lehet következtetni belőle.

2014. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sokszor csináltam már ilyen teszttel, meg one step fajtával is, de soha nem volt még semmi csak a nagy fehérség... :( Elvileg augusztus 1.körül volt (a teszt szerint, folyamatosan teszteltem) peteérésem, akkor együtt is voltunk, azért csináltam most tesztet mert már nem bírok magammal. :)
2014. aug. 13. 15:20
 14/19 anonim ***** válasza:
Halvànyan én is látom megy a drukk
2014. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindeniknek! :) Nagyon jó lenne ha igaz lenne, de nem merem még beleélni magam.
2014. aug. 13. 15:56
 16/19 F.B.I. ***** válasza:

Szia!

Először is szerintem + :D

Másodszor az egy havi tablettát elszedted és utána normálisan megjött és az azt követő hónapban sikerült a terhesség, vagy több idő telt el? Ugyanis ez jellemző az enyhe PCOS-s betegekre, pont ciklus rendezés miatt írják fel a tablettát és általában amikor lehagyják nagyon nagy az esélye a teherbeesésre. A csorba a dologban csak annyi, hogy sajnos tényleg csak a soron következő hónapban nagyobb az esély, utána legnagyobb eséllyel újra felborul a ciklus.

De ezt csak azért írtam le, hogy tudd, nem azért írta fel az orvos a tablettát, mert rosszat akart vele, igazából ez az első lépcső a kezelésben, ha valakiről kiderül, hogy PCOS-s. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2014. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást Kedves utolsó! :) Június 28.-án szedtem be az utolsó fogamzásgátót, utána megjött tőle július 1-én. Azóta nem jött meg, a mastodynont szedem 7 hete, és 6 hetes szedésnél mondanak javulást hogy rendezi a ciklust, de semmi. Legalábbis remélem hogy nem is lesz, és beköltözött valaki a pocakba :) Nekem csak azzal van bajom, hogy a doki nem mondta el hogy mi is ez a "betegség", mintha nem is lett volna semmi a papírra írva. Barátnőmnek ugyanez a baja, neki azt mondta anno a dokija, hogy tiszta hülye, sohasem lehet gyereke. Ő is olvasgatott az interneten, és onnan tudta meg mit is kell csinálnia, szépen lefogyott(neki volt miből, nekem nem), és azonnal teherbe esett, a dokija meg csodálkozott hogy hogy csinálta. Azóta van még egy gyereke... Miért nem bírt engem elküldeni az endokrinológiára? Miért az embereknek maguknak kell rájönnie az internetről hogy mi a baja, és mit kén ellene tennie? Ez a bosszantó...:(
2014. aug. 13. 19:34
 18/19 emmatibi válasza:
Kedves kérdező! Olvastam a kérdésedet/történetedet, és érdekel mi lett végül! Remélem a legjobbakat :)
2014. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődésedet, ma csináltam egy tesztet és ugyanolyan mint a legutóbbi... :( Úgyhogy nem tudom most mi van. A clearblue digitális teszten gondolkodom.
2014. aug. 18. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!