Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély, hogy összejött...

Van rá esély, hogy összejött a babóca?

Figyelt kérdés
Párommal többször is együtt voltunk pé-előtt és utána is,már egy ideje tervezzük a babát!3napom van a nem vártig,most viszont nagyon fáj a mellbimbóm!Igazából,nincs megfog jönni érzésem,csak 1-2 hasszurka,meg érzem a derekamat!Néha enyhe hányinger.Más tünetem nincs,szerintetek?
2010. jan. 13. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

simán lehet baba! Nekem is fájt a mellem 1 héttel a nem várt elött és nem folyamatos görcseim voltak mint mielött megjön hanem néha erösen begörcsölt aztán elmúlt. Én onnan sejtettem, hogy babás vagyok. Majd 1 erös + teszt is bizonyította, hogy így van. Szerintem mérd a hödet, nekem az is sokat segített!:)

22/L 5 hetes

2010. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen lehet:)

Szoríthatnátok nekem is:)))))))))))))))))))Bocsi...

2010. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, ezek elég erőteljesen a terhesség jelei, amiket leírtál! (Nekem is ezek voltak, most 5.5hónapos babám van.. :) ) Szorítok!
2010. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20:29-es! Én és a párom is szorítunk neked!!!:))))

Elsö voltam

2010. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszi,remélem sikerült:)

20:29 vagyok

2010. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20:32-es Vagyok ismét!

BABÁT MINDENKINEK AKI SZERETNE!!! :)

2010. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok,köszi a gyors választ!Nagyon örülnék neki,ha tényleg baba lenne a dologban!De még nem bízom el magamat...amúgy hőmérőzésnél mi számít jónak?-mi utal babára?Jah és 20:29-es szorííítok Neked:)és mindenkinek!;)
2010. jan. 13. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Babára akkor utal a hő, ha már késik a vérzés, de még mindig magas a hő. legalább 15-16 napig egyfolytában magasnak kell lennie, ez babás jel. Ha csak 14 napig van fent, az még nem babás jel, "csupán" természetes jelenség, ami minden ciklusban ugyanúgy előfordul, a legelsőtől a legutolsóig.
2010. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!