Erdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

Több, mint harom eve varjuk a csodat. Ez volt a masodik honap, hogy enyhe pajzsmirigy alulmüködesre gyogyszert szedtem, illetve volt IR iranyaba mutato eredmenyem, arra dietazok, es Inofolicot szedek.

Igazabol szamitasaim szerint a peteeresnel pont nem tudtunk együtt lenni, csak elötte es utana par nappal.

Hetfön nem kellett volna megjönnie, volt par csepp ver, aztan elmult. Kedden este megint par csepp, el is keseredtem, hogy megjött, aztan elmult, azota semmi.

Erezni nem erzek semmit, neha olyan mintha megjött volna, v mindjart megjönne, neha meg a vilagon semmit sem erzek. Volt hasmenesem, ami mindig a menzi elsö ket napjan van. Ereztem hanyingert ma, meg olyan voltam mint akit fejbevertek, de ilyen többször is szokott lenni.

Erdemes tesztelnem, vagy csak elszamoltam valamit es kesik?

Szedem a premenst is de attol inkabb elöbb szokott jönni, mint kesöbb.


2014. aug. 13. 18:52
1 2
 1/12 F.B.I. ***** válasza:

Szia! Ha hétfőre vártad, akkor már a ma esti is ki fogja mutatni a terhességet.

Én nagyon drukkolok! Mindenképpen írd meg az eredményt. Abban az esetben, ha terhes vagy és vérezgetsz, akkor menj azonnal dokihoz, mert lehet kell majd egy kis progeszteron segítség.

2014. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér. Csinálj:)

Hátha sikerült a kis manó.

Nekem semmilyen tünetem nem volt mikor teherbe estem azon kívül h baromi fáradt voltam mindig. Azt betudtam a tavasznak h akkor fáradékonyabb az ember és a 3 heti délelőttös műszaknak. Aztán kiderült h baba. Sajnos elveszítettem. Mi 4 évet vártunk várunk a babára.


Sok sikert Nektek!!! Majd írd meg mi lett.

2014. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelhetsz :)
2014. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Eddig mar a kerdes kiirasanak a fontolgatasa is mindig azonnali verzest eredmenyezett. Most megint faj a hasam, igy nem vagyok bizakodo.

Mindegy tesztet leghamarabb holnap tudok venni, meglatjuk mi lesz.

2014. aug. 13. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi lett!

:-)

2014. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nincs baba, nem kellett tesztelni, eleg volt csak kiirnom a kerdest.

En voltam mar megint a hülye, hogy elhittem, hogy nekünk is lehet babank. Ennyi idö alatt mar megtanulhattam volna, hogy ha beledöglünk se lesz soha.

2014. aug. 14. 06:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél igy elkeseredve. Nektek is lesz nyugi... Nem mindenkinek megy könnyen , sajnos ez van.

Drukkolok hogy legközelebb legyen baba. :)

Kitartást! :)

2014. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi szepen, aranyos vagy.

Most neztem, megint csak egy keves ver volt, most elmult. En mar nem ertek semmit... :s

2014. aug. 14. 13:14
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem birtam ki, teszteltem. Föleg hogy meg mindig nincs verzes...

Sztem full nega [link]

Ha lenne valami, akkor mutatna mar igaz? Ma kesik (?) negyedik napja.

2014. aug. 14. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg negatív . :(

Sajnalom . Menj el dokihoz, ő megmondja a tutit :)

Én 6 hetes terhes volt,ám, mikor nagyon halvány pozitív teszteltem 4 et :D el sem hittem hogy az pozi. Aztán elmentem dokihoz aki mondta hogy 6 hetes petezsak, mar szivhang is volt :)

Most ég 9 hónapos Édes kislány .

Menj dokihoz ! Sok szerencsét a babaprogramhoz :)

Fel a fejjel !

2014. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!