Erdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

Több, mint harom eve varjuk a csodat. Ez volt a masodik honap, hogy enyhe pajzsmirigy alulmüködesre gyogyszert szedtem, illetve volt IR iranyaba mutato eredmenyem, arra dietazok, es Inofolicot szedek.

Igazabol szamitasaim szerint a peteeresnel pont nem tudtunk együtt lenni, csak elötte es utana par nappal.

Hetfön nem kellett volna megjönnie, volt par csepp ver, aztan elmult. Kedden este megint par csepp, el is keseredtem, hogy megjött, aztan elmult, azota semmi.

Erezni nem erzek semmit, neha olyan mintha megjött volna, v mindjart megjönne, neha meg a vilagon semmit sem erzek. Volt hasmenesem, ami mindig a menzi elsö ket napjan van. Ereztem hanyingert ma, meg olyan voltam mint akit fejbevertek, de ilyen többször is szokott lenni.

Erdemes tesztelnem, vagy csak elszamoltam valamit es kesik?

Szedem a premenst is de attol inkabb elöbb szokott jönni, mint kesöbb.


2014. aug. 13. 18:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Közben elkezdtem borzasztoan verezni, sokat es darabosat.

A hasam iszonyuan görcsöl, uh tuti ennyi volt. Ha esetleg volt is valami, akkor mar nincs meg. Mindegy, nem baj, most meg valahogy csakodott se vagyok.

2014. aug. 15. 23:28
 12/12 anonim ***** válasza:

Tényleg sajnalom :(

Szörnyű lehet .. Fel a fejjel! Tudom hogy sok no küzd ezzel .

Eljön a ti időtök is, hidd el :)

2014. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!