Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton lesz 2 héte, hogy a...

Szombaton lesz 2 héte, hogy a párommal együtt voltam. Dec.25-én jött meg utoljára. Aljas módon lehúzta a gumit és belém élvezett. Lehetek terhes? Hétfőn tesztelem, de akkor még negatív volt.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy korán teszteltem. :S mikor mutatna való eredményt?
2010. jan. 13. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg a jó minőségű tesztek 10 napos terhességet is kimutatnak,de azt hiszem vannak olyanok is amik még korábban.

Különben mi ez,hogy aljas módon lehúzta?Te is akartad?

Vagy ezt nem értem...

2010. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De jó fej párod van! Ha jól számolom, akkor a mensi után 8 nappal voltatok együtt, ami azt jelenti, hogy ha hamarabb volt peteérésed, akkor lehetsz terhes, de szerintem nem valószínű, hogy az vagy. Ha kimarad a vérzésed, tesztelj újra.
2010. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elírtam! NEm dec. 25. hanem dec.15-én jött meg utoljára....vettem észre,hsajna nem ogy lehúzta! Mosr meg már ő is parázik. Nem mondta meg csak pár napja(addig azt mondta,hogy nem élvezett el. pedig még csodálkoztam is,hogy nem hagy felkelni. Jött törölgetett stb. :() ÉS így csak reggel mentem el zuhizni,akkor meg már nem folyt ki semmi.....
2010. jan. 13. 21:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha dec 15, akkor csinálj holnap új tesztet reggeli vizeletből, elvileg már ki kell mutatnia. Normál 28 napos ciklusaid vannak? AZaz tegnap kellett volna megjönnie?
2010. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes.Tényleg jó fej a párod:))

de én mindig észreveszem,ha bennem megy el az emberkém:)))))))))))

2010. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha még azonnal elmentél volna zuhizni,akkor is lehetne baj.

Hány éves vagy,ha megkérdezhetem?

Én nem tudom,de ha én érzem,hogy lehúzza,márpedig azt eléggé érezni lehet,akkor szólok neki,vagy nem hagyom,hogy belém hatoljon!Ezt nem beszéltétek meg?Vagy csak úgy heccből csinálta?

2010. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen,normál 20 naposak. Én sem értem magam,hogy nem vettemm észre. :(( REggel első vizeletből nem tudok tresztelni,mert még elkell robognom egy tesztért! Várjak péntek reggelig vagy megcsinálhatom akkor is ha hazaértem? (kb.12 körül)
2010. jan. 13. 21:25
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tud normális indokot mondani,hogy miért csinálta. amióta kiderüét mindennap vita,kiabálás. Ez nem normális! :((
2010. jan. 13. 21:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes a barátod.Bőven lehetsz terhes!És mit akar?Abortuszra küld?!Ne haragudj,de nem teljesen normális az embered.
2010. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
azóta már biztos kiderült...én a helyedben egyébként dobnám azt az infantilis idiótát aki ilyesmire képes...
2010. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!