Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján mensiszerű...

Nemvárt napján mensiszerű görcsök, enyhe deréktáji fájdom utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Nekem mensi előtt soha nem szokott görcsölni a hasam...mindig akkor kezdődik ha már megjött. De most valahogy másképp érzem...ma kellett volna megjönnie, de semmi nincsen. Viszont érzem, hogy görcsölök és mensi szerű tünetek vannak. Szerintetek reménykedhetek? Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Köszönöm!


2014. aug. 16. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy épp megfog jönni..mikor terhes az ember lanya akkor is szokott apró görcs lenni egy ket napig!inkább csinalj egy tesztet..
2014. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is inkább meg fog jönni.
2014. aug. 16. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a PMS és a terhes tünetek nagyon hasonítanak egymásra.

Májusban, júniusban, júliusban meg voltam róla győződve a nemvárt napja körül, hogy terhes vagyok, de mindig megjött.

Szóval augusztusban már nem éltem bele magam.

Na pont akkor nem jött meg.


5 hkm

2014. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!