Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton lesz 2 héte, hogy a...

Szombaton lesz 2 héte, hogy a párommal együtt voltam. Dec.15-én jött meg utoljára. Aljas módon lehúzta a gumit és belém élvezett. Lehetek terhes? Hétfőn tesztelem, de akkor még negatív volt.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy korán teszteltem. :S mikor mutatna valós eredményt?

Új fejlemény: Reggel észre vettem,hogy egy nagyon pici barnás,"pici darabos" jön ki....Tettem be betét. Most értem haza,és a betéten csak egy kb.2 centis folt van...de ungyanolyan barnás mint reggel. Ez most mi?


2010. jan. 14. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikorra várod a menzit?
2010. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert ha szabályos a ciklusod -pl.28 napos,- akkor már meg kellett volna jönnie. Holnap reggel első vizeletből ismételd meg a tesztet. Remélhetőleg ez a barnás cucc a menzit jelzi és nem beágyazódás volt.
2010. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
28 napos a ciklusom,már meg kellett volna jönnie. :S Kezdhetek megijdeni?
2010. jan. 14. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Reggel teszt! Még bármi lehet...
2010. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
remélem a pasidat meg már kirúgtad, hogy lehet ekkora paraszt valaki ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2010. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Szia! Igen, lehetsz terhes.

Remélem a kis barnás folt a mensid kezdete, de egyáltalán nem biztos. Megvárnám a helyedben a késés első napját és akkor reggeli vizeletből csinálnék egy érzékeny tesztet.


A történeted pedig enyhén szólva "érdekes", maradjunk ennyiben. Az, hogy "aljas módon lehúzta a gumit és belém élvezett"... ezt inkább hagyjuk. Ha ott voltál és nem vetted észre, azt nehezen hiszem el, mert állati nagy különbség van gumis pénisz és meztelen pénisz között. Ha pedig tudtad, akkor nem kell egy az egyben rá hárítani a felelősséget, mert ehhez is két ember kellett. Előre ilyet kitervelő pasi pedig szerintem nincs. Inkább menekülnek a felelősségtől, nem aljas módon teherbe ejtenek "ártatlan" lányokat. Megértem már iszonyat sok dolgot, de ez nekem sántít, sajnálom. Remélem úgy lesz, ahogy szeretnéd.

2010. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha pont akkor volt peteérésed, akkor rá 2 hétre, vagyis most szombaton reggel, ki kell, hogy mutassa a teszt (ha már elég HCG-t tartalmaz a szervezeted). Bár ha ez a mai egy beágyazódásos vérzés volt, akkor lehet, hogy kellenne várnod hétfőig, ha negatív a teszt és addig nem jön meg.

Azért remélem, hogy nem jött össze, ha nem akarod!!!

2010. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia!mi újság?teszteltél?vagy a barnázásból menszi lett?
2010. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A teszt elmaradt,mert reggel óta vérzek...(ez már rendes piros vér) Még így is lehetek babás?
2010. jan. 15. 17:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menstruálsz, de azért a biztonság kedvéért lődd el azt a tesztet!
2010. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!