Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a bajom? Segítsen,...

Mi lehet a bajom? Segítsen, aki ért hozzá!

Figyelt kérdés

Légyszi nézzétek meg a görbémet! Tegnap volt a ciklus.hu szerint az ovum, de én nem tapasztalok semmit, és a hőm is fura. Nem mozdul sehova. Lehet, hogy nincs peteérésem?

Már kezdek ebbe a babatervezésbe belezakkanni.

Annyira szeretném, hogy lehet túlaggódom magam.


köszönöm


2010. jan. 14. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol van a görbe?
2010. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2010. jan. 14. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézném :)
2010. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, de kicsit szétszórt vagyok. Most értem haza, bekapcsoltam a gépet, és gyorsan írtam is, hátha kapok megnyugtató választ.


:-)

2010. jan. 14. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, még nem volt ovud, a görbéden legalábbis nem látszik.


Nyákodat figyeled? Milyen?

2010. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy a ciklus.hu-nak, az csak egy szamitogepes program, ami altalanositja a ciklusokat es behuzza a peteerest ugymond talalomra...nekem SOSEM jo helyre huzta. Hasznalj ovu tesztet, az sokkal megbizhatobb!!!Sot, az is elofordulhat, hogy a hod csak par nap mulva az ovu utan kezd emelkedni. Velem is megtortent mar...a hom lassabban reagalt a progreszteron szint emelkedesere.
2010. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem volt még ovulációd. Szokott kicsit fájni ilyenkor, vagy magadon nem érzel semmit?
2010. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Még nem éreztem semmit, bár amikor együtt voltunk a férjemmel tapasztalatam egy kis érdekes mellékterméket. Ilyen fehér, kicsit nyúlús állagú valamit.

Gondolom ez már valamilyen előjel lehetett.


Kicsit tapasztalatlan vagyok még ebben a babatervezős dolgoban, mert ennyire még sosem figyeltem. Eddig lesz ami lesz alapon voltunk, de sajnos még nem sikreült.


Aki tud, kérem még adjon tanácsot.

2010. jan. 14. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az ovulációs tesztet (ha eddig még nem próbáltad.) DM-ben lehet kapni, egy dobozban van 5 db teszt, és az ovuláció várható napjától kezdve minden este csinálsz egy tesztet, egészen addig míg pozitív lesz. Nekem pl. úgy volt, hogy a ciklus.hu által adott napon elkezdtem a tesztelést, de nem lett pozitív, sőt még vagy 4 napig kellett folytatnom a teszteket, viszont aznap amikor leesett a hőm este már nagyon pozitív lett, akkor onnantól 24-48 órán belül van tüszőrepedés. Másnap reggel fel is szaladt a hőm, volt is ovus fájdalmam, közben persze akciózni kell, de mi csak pont az ovus pozitív napon, és az ovus fájdalmas nap után tudtunk együtt lenni. Most várok és bizakodom. :)

Szóval a tesztet ajánlom, mert egy esély arra, hogy pontosan meg tudd határozni a napot.

2010. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, ha nem lesz ebben a hónapban baba, akkor februárban biztosan veszek tesztet és kipróbálom.


szia

2010. jan. 17. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!