Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódási vérzés (barnázá...

A beágyazódási vérzés (barnázás) tarthat 5 napig?

Figyelt kérdés
Szerdán reggel (14-én) kezdtem barnázni, előtte ép 3-án (vasárnap este) voltunk együtt a párommal, ami ahogy nézem 9 nap. Elvileg beágyazódási vérzés, ha jól tudom 9-10 nap körül jelentkezik. Na de ha már 5. napja van, az már sok, nem? Minimális 1-2 csepp minden nap. Lehet mégis baba a dologban?

2014. aug. 17. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tart ennyi ideig, max 1-2 nap. Valoszinubb a hormonproblema. Progeszteronod rendben?
2014. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 nap még simán lehet. Most emiatt én is sokat olvastam a neten a napokba, és sok helyen állítják, h 1-2 nap, máshol már 3 vagy 5 is előfordul. Ez is szerintem, mint a terhesség, teljesen szervezet függő jeleket produkál, mindenkinek más. Viszont, ha komolyabb fájdalmakkal jár ás nem múlik még pár napig, akkor érdemes elmenni a nőgyogyihoz, mert az akár méhen kívüli terhesség is lehet.
2014. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a beágyazódási vérzés csak pár csepp volt és csak 1x.

Várj pár napot és tesztelj! :)

2014. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
7. napnál tartok, első nap görcsöltem kicsit, de nem vészesen, azóta nem. Igazából minden nap kb 1 csepp és annyi... teszt negativ :(
2014. aug. 19. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a tesztek kiakasztottak.November 28-n volt utoljára.December 24-én mutatta ki a teszt. Elötte hiába teszteltem az összes negativ volt. Orvosnál voltál?
2014. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két nappal ezelőtti fogantatási kérdésemre, nekem olyanok válaszolnak akik progreszteron problémával bombáznak...Szerintem erről szó sincs. Lehet neked sem lenne butaság - ha nem lesz ebből baba - csinálni párszor cickafarkos irrigálást, meg inni is. A Gyuri bácsis könyvekben vannak ajánlások ilyen gyulladásokra. Előbb ez, ha nem segítene akkor meg mehetsz a dokitortúrára.. de azért jó egészséget!!
2014. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!