Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 3-án volt meg az...

Július 3-án volt meg az utolsó menstrúációm. Az első teszt eredménye negatív lett. Ma voltam orvosnál, aki azt mondta úgy tűnik terhes vagyok.2 hét múlva kontroll. Haza érve csináltam még 1 tesztet az is negatív lett. Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
Lelet:zárt méhszáj folytatásában rendesnél kissé nagyobb gravid uterus, szabad környezetben. Uterus űrében 6x3 mm-es echomentes terület (petezsáknak megfelelhet). Felírt nekem folsavat és duphastont.

2014. aug. 18. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Na mi? a tesztek tévedhetnek.
2014. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

még csak petezsákot lát, azért hívott vissza mert 2 hét múlva talán már baba is lesz benne

a gyógyszerek meg segítenek hogy a terhesség megmaradjon

2014. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tévedhetnek, de teljesen össze vagyok zavarodva. Az elöző két terhességemnél tévedhetetlen volt a tesztem. Most meg semmi. Sajnos többször voltam már álterhes, és nagyon félek...nagyon szeretnék már kisbabát és félek a csalódástól.
2014. aug. 18. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodjjj a baba nem termel.annyin hcg hogy a vizelet ki mutasa.... en pont igy voltam :)es 12 hetesen let elso pozitiv tesztem!!! Nagyon ritka esett de van ilyen ha nem velem tortenik el sem hinnėm!!!
2014. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem mindhármatoknak igaza van.Csak nem tetszik ez a "megfelelhet" fogalmazás.Olyan idegtépő.
2014. aug. 18. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:

enyémre is ugyanezt írták, akkor 5 hetes terhes voltam

szerintem ez ilyen bevett szokás náluk:)

azóta már 34 hetes terhes vagyok, és a 7.héten volt már pulzálás is akkor nyugodtam meg

2014. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2014. aug. 18. 23:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadók! Már csak egy dologban kérem a segítségeteket. A 2 hozzászóló írta h talán lesz baba...vagyis ezekszerint nem biztos. Az eszem ezt tudja de a szivem nem akarja elfogadni. Vigyázok magamra pihenek a családom szerint egyre hisztisebb vagyok. Hogy tudnék egyensúlyt tartani? Mit tegyek h ne dilizzek be?
2014. aug. 20. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!