Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kontroll csík mellett nagyon...

Kontroll csík mellett nagyon halvány csík, de vékonyabb mint a kontroll csík. Bizakodhatunk?

Figyelt kérdés
Hét közepe felé barnáztam, akkor fel is tettem egy kérdést, én beágyazódásra gyanakszom, gyanús volt, hogy 6-a körül mintha peteérésem lett volna, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de a szerdai enyhe barnázás gyanút keltett benne. :) Ma reggel csináltam egy tesztet, és nagyon halvány, éppen látható csík van rajta, párom is látta, de vékonyabb, mint a kontroll csík. Ha nagyon nézem, akkor talán mintha ott lenne a "másik oldala" is a sávnak, de lehet már csak odaképzelem. Egyébként szurkál a hasam, párom szerint nagyobb a mellem és a mellbimbóm udvara is nagyobb. Elég rendszertelen a menzeszem, de a 28. nap körül már mindig nagyon fáj a mellem, akkor is, ha rá 1 hétre jön csak meg, most meg semmi. Nem akarom beképzelni a tüneteket, mert már ez a 7. hónap, hogy próbálkozunk, nem is figyeltem eddig se semmire, de ez a hónap furcsa nekem. Szerintetek van esélyem? Bizakodhatok? Holnap megyek egyébként nődokihoz, de nem emiatt, hanem teljesen véletlenül mostanra kaptam időpontot. Meg fogom neki említeni ezt is. Veletek fordult elő ilyen? Lett belőle baba? :) Köszi előre is!
2014. aug. 17. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
hmm, talán jobb lenne, ha most mégsem piszkálna meg a nőgyógyász. reggel kellene egy másik teszt. Van otthon?
2014. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs :( ez az egy volt, ez is egy múltkori dupla csomagos X-epilből maradt meg.


Meg fogom említeni neki, remélem nem lesz gond. Majd mondom, hogy nagyon halványan pozi volt, nézzen már meg. :)


Egyébként vicces lenne, mert azért mennék eredetileg, mert nem állt be fogamzásgátló után még a menzeszem, és 7 hónapja teherbe se estem, aztán mire odajutok, már terhes lennék. :)

2014. aug. 17. 18:51
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor rakd félre a reggeli pipit, aztán rohanj el tesztért! ;-) Értem a problémát egyébként "másik oldala a savnak igen-nem". 9. hétben vagyok ezzel a "problémával". :) Szorítok!
2014. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet inkább a pisilést tartom vissza, sajnos 5:35-kor kelek, és 6-kor indulok dolgozni, de az üzletünkkel szembe van egy DM, veszek ott tesztet és majd pisilek ott. :) Dokihoz 4-re megyek. Remélem baba lesz, már nagyon várjuk. :)

Áprilisban volt egyébként 2 egyértelmű halvány tesztem, de abból nem lett baba. :(

2014. aug. 17. 19:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Ó. :( Így pláne nem örülnék, ha a doki megpiszkálna. De hátha nem!
2014. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, majd írj!
2014. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Írok mindenképp :) nem élem bele magam, de reménykedek...azt szabad :)
2014. aug. 17. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett! :-)
2014. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
fotó a tesztről??
2014. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
??? Mi az eredmèny?
2014. aug. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!