Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszten mindig látszik a...

Ovu teszten mindig látszik a kontroll csík? Az enyém akkor negatív?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs képem, nem fotóztam le, de kerestem egy hasonlót. Ilyesmi volt ma is, tegnap is d.u. az ovu tesztem. Két nap múlva saccolom a p.é.-t.

Viszont ma voltam dokinál, megnézett hüvelyi UH-val, és azt mondta, összeesett, bevérzett tüszőt lát.

Akkor nem lesz p.é.? Ha így van, akkor normális, hogy látszik a 2. csík a teszten, még ha halványabban is? Vagy az a kontroll csak MINDIG ott van, csak halványan?

[link]


2014. ápr. 29. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Még 1-2 nap
2014. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ha tényleg életképtelen a tüsző, beesett és bevérzett, akkor nem lesz ovuláció, igaz? Akkor a csík nem fog erősödni? Így marad, vagy lassan negatív lesz...? Fogalmam sincs.

Csinálok majd tesztet holnap meg utána is, de dunsztom sincs, mi fog történni.

Mondjuk a doki nem zárta ki, hogy kikerekedhet még a petesejt, de a formájából úgy látta, nem lesz életképes.

2014. ápr. 29. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, van akinek mindig látszik, bár normál esetben ennél halványabb.

Nekem például semmilyen erősödés nem volt, egyszer csak pozitív lett, így:


[link]

2014. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!