Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusaim rendszeresek ( 28...

Ciklusaim rendszeresek ( 28 naposak) 5-6 napig tartanak.1 éve nem jön a baba, most készülök orvoshoz, de nehezen szánom rá magam, nehéz esetleg azzal szembesülni, hogy gond van! Hasonlóságok valakinél? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A mensi előtti tüneteim( mellnagyobbodás, mellfeszülés, mell sé mellbimbó érzékenység) mindig erősek! Ez baj lehet?
2009. júl. 13. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem a dokinál hamar végzel és utána még örülni is fogsz hogy elmentél. lehet nincs is semmi baj, de ha meg van kkor meg tudják oldani igy viszont csak huzod az idöt, min tén.
2009. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne félj, úgyis bele kell rázódni a sűrű orvoslátogatásokhoz nagy pocakkal.:)

Ez még nem egy kritikus idő, ami eltelt. Teljesen egészséges párok várnak 1-2 évig a babára.

A másik pedig az, hogyha elmész és ne adj'isten valami gond van, akkor rögtön szembesítenek a megoldással is. Ma már szerencsére sok problémát meg tudnak gyógyítani ami a terhesség útjába áll. Addig is türelem, jön majd az a baba.:)

2009. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátnőmék 13 évig vártak babára!Voltak mindenféle vizsgálaton,de egészségesek voltak mind2-en!Mégsem jött!

Fel a fejjel!Jönnie kell!!! :) ;)

2009. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha csak én írtam volna!

A különbség annyi, hogy mi már 1,5 éve próbálkozunk.

Orvosnál még én sem voltam. Mindig halogatom a következő hónapra. Tudom, hogy hülye vagyok, már nem szabad tovább várnom.

Sok sikert neked, reméljük a legjobbakat!

2009. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!