Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tabletta abbahagyása után...

A tabletta abbahagyása után kb hány hónappal sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés

32éves vagyok-2éves a fiam.az első baba,kb fél évvel a gyógyszer abbahagyása után fogant-igy is számoltam.kb egy hónappal ezelőtt hagytam megint abba a gyógyszert.szivem szerint még egy évet várnék a következővel-a mostani bizonytalan helyzet miatt,de már nem akarok ilyen módon védekezni.hogyan tudom esetleg számolgatni a napokat-a hőmérőzést sem ismerem pontosan.tényleg a stressz is akadályozhatja a dolgot.ja-és kicsi,hátrahajló méhem van.

köszönöm a válaszokat


2010. jan. 15. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

érdemes vezetned a ciklusod pl www.ciklus.hu-n

a hőmérőzésről is olvashatsz ott. annyi a lényege, hogy ovu napja után a hő pár tized fokkal emelkedik, majd mensi alatt újra leesik, kivéve ha terhes vagy. a ciklus.hu a várható peteérésedet is jelzi, látod mikor van nagyobb esély a babára ha együtt vagytok.

igen szerintem a stressz kissé akadályozza a teherbeesést, de nem tudom milyen mértékben

amúgy a bizonytalan helyzetről csak annyit, hogy nem lehet tudni egy év múlva nem lesz-e ugyanilyen bizonytalan a helyzet (ha a gazdaságra gondoltál)

2010. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
peteérés amúgy általában a mensi 1. napjától visszafele számolva a 14. napon volt. tehát előre kicsit nehezebb megmondani, inkább saccolni lehet. ha nagyjából mindig azonos napra jön meg a mensid azért be lehet lőni a napot. 28 napos ciklusnál ugye pont fele időben van. 30 napos ciklusnál már elcsúszik a 15-16. napra és így tovább. persze máskor is teherbe lehet esni, csak ekkor a legnagyobb az esélye.
2010. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az egyik hónapban abbahagytam és a másikban már meg is fogant a ma 17 hós gyönyörő kisfiam.

16 hetes kismama:)

2010. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. és 2. vagyok a főkérdésre nem is válaszoltam. én a 4. hónapban, de sajnos 10-11 hetesen missed ab volt :(

hamarosan újra tervezzük

2010. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először 8 hónap múlva,másodszor 13 hónap múlva,de elment mindkettő.
2010. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm egyik hónapban abba hagyta a fogamzásgátló szedését és a következő hónapban megfogant Bence, aki már 18 hónapos.
2010. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem rögtön a gyógyszer abbahagyása után megfogant a lányom, aki már 6 éves. Viszont most a 2.-kal vagyok terhes és előtte nem szedtem fog. gátlót, és "csak" a 3. hónapban sikerült.

20 hetes kismama

2010. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja hagytam abba a gyógyszert, kb 5 évig szedtem, de még semmi sajnos, most múlt el a mensim! Én mondjuk nem akarok idegeskedni rajta, hogy már megint megjött, de remélhetőleg 1-2 hónapon belül meglesz! :)
2010. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!