Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem volt pém még? Minden...

Nem volt pém még? Minden hónapban eddig (a tabletta abbahagyása óta,4. hónap) éreztem a pém, és az ovum. De most ebben a hónapban ilyet a menses 3 (utolsó) napján éreztem.

Figyelt kérdés

Azóta még nem pedig mindig a 14 nap körül volt. Szerintettek volt pém? Ha nem miért nem. Ha nem volt pém akkor nem is fog megjönni? A mellem nagyon érzékeny és olyan mindjárt megjön érzésem van. A nőgyógyászhoz, odalehet csak ugy menni és kérni, hogy nézze meg a következő hóban, hogy lessz-e pé és tüszőrepedés? Vagy ki kell várni az 1 évet? Ime a görbém amit nem értek.

[link]

Én ugy nézem nem volt még pém vagy a menses utolsó napján lett volna? Nektek észrevételek?


2009. szept. 7. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem válaszol senki?
2009. szept. 7. 13:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia szerintem a 10.napon volt péd(:
2009. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. szept. 7. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Túlságosan megy vissza a hőd, szerintem még nem volt peteérés!

De mivel 28 naposak a ciklusaid, akciózzatok a napokban sűrűn. :)

Ha magánban mész dokihoz, nyugodtan mehetsz hamarabb is, nem kell megvárni az egy évet! A ciklus 9-10. napján, ha mész, már látnia kell UH-on, hogy érik-e tüsző!

Sok sikert!

2009. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!