Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Arra gondoltam hogy lehet e...

Arra gondoltam hogy lehet e az hogy mesterségesen megtermékenyitsenek? Mert páran azt mondták hogy ez igy nem lehetséges mert nem vagyok meddö! . Tudtok nekem segiteni hogy lehet e?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk hàzasok a pàrommal. és sok a ràkos beteg a csálàdjàban és igy félek hogy a baba is az lesz :(

2014. aug. 21. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint azt szeretnéd, hogy spermadonor legyen a gyereketek apja?
2014. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugy tudom hogy igy nem lehet de most azt nem értem hogy donor spermával akarod hogy megtermékenyitsenek félelmedben hogy a gyereked beteg IS LEHET ezért nem szülsz neki gyereket?erről neki mi a véleménye?
2014. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mármint hogy a párodnak
2014. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

és honnan tudod h. a donornak nincs semmi gond a családjában..?

Szerintem kérdezz meg egy dokit h. ez mennyire örökölhető.

2014. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ö màr kisebb koràbban volt vizsgàlaton és azt mondtàk hogy nem hajlamos a ràkra. de viszont azt mondtàk hogy attol a baba hajlamos lehet rà :( és igy gondolkoztam el ezen a dolgon a pàrommal. igazàbol nem ellenzi mert ö is fél hogy a baba ràkos lehetne
2014. aug. 21. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: szabaduljatok meg a félelmektől! Ha donortól szülsz, akkor is lehet beteg a gyerek. Ezzel nem lehet kalkulálni. Egyébként is az élet kiszámíthatatlan. Mi lesz, ha tényleg lesz gyereketek? Nem mehet ki az utcára mert elütheti az autó? Vagy nem ehet mogyorót, mert könnyen megfulladhat tőle? Vannak dolgok amit nem lehet kivédeni. A férjem családjában az anyai részről mindenki rákban halt meg 50-55 éves kor körül. Eszembe sem jutott, hogy ne szüljek gyereket. Helyette igyekszünk egészséges életet élni félelmek nélkül. A félelem csak arra jó, hogy bevonzd a bajt.

Sok sikert a gyermekvállaláshoz, akárhogy is lesz! :)

2014. aug. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenekre ne is gondoljatok!!!! A donor családjában is lehetnek különböző betegségek egyébként. Ráadásul a mai világban annyi ember lesz rákos, akinek előtte a családjában ez nem volt jellemző.
2014. aug. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!