Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt valaki igy közületek,...

Járt valaki igy közületek, egyáltalán lehetséges ez, hogy teherbe estem igy?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20hónapos ,még szoptatom de a mensesem egy éves kora óta visszajöttt ,és az elmúlt fél évben már rendszeressé is vált.. Utolsó mensesem 08.07-08.12 -ig volt meg teljesen normálisan ,na jó egy picit enyhébben és hamarabb múlt el mint szokott de alapvetően nem volt nagy változás. Elmúlt ugyan de emelleim feszülnek ,most már sűrűn pisilek és egésznapos az émelygés amt már a menses megjövetele elött is éreztem . Hangulatom is más,és délutánonként pihizgetek a kisfiammal ami rám nem jellemző. Járt valaki igy ,hogy elöszőr még menstruált ..

2014. aug. 19. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Védekeztek? Tesztelj!
2014. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a lányom még szopizott,és abban a hónapban elkezdtem menstruálni,menzeszem első napján mondtam férjemnek,hogy most az egyszer hagyjuk ki a gumit és tessék lássék teherbe estem.3 hónapon át még meg is volt a menzeszem,egy nap arra ébredtem,hogy hányingerem van akkor vettünk egy tesztet ami pozi lett és a nőgyógyász már egy 13 hetes babát látott az ultrahangon.11 hónap van köztük :) Szeretnétek kis tesót?
2014. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem vedekeztunk egyszer egyszer.. Igen szeretnenk de picit kesobb jovore gondoltuk ill baratkoztunk a gondolattal.. Teny negy gyermekunk van mar de a harmsdik lanykam is mar tizeneves .. Koran jottek :D a pici melle ha mar igy alakult gondoltunk egy masik picire :))
2014. aug. 19. 21:22
 4/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok a gyerekekhez,nem semmi :) mázlista :) Mikor tesztelsz?Elárulod majd mi lett?2. vagyok
2014. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok!írd majd meg:)
2014. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Koszonom es irom :)) szerintetek mikor teszteljek ?
2014. aug. 19. 22:35
 7/23 anonim ***** válasza:
2.vagyok.A hcg okozza az émelygést,fáradtságot,stb.Már bőven kimutatná.Szóval akár holnap :)
2014. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Rendi .. Jogos :)
2014. aug. 20. 01:39
 9/23 A kérdező kommentje:
De akkor mennyi idos lehetnek, ha.. ? Z:O harom hete vannak tuneteim kb es negy- ot- hat hete nem vedekeztunk kb .. Jo mondjuk mar meg is valaszoltam . :)) kivancsi leszek :)
2014. aug. 20. 01:44
 10/23 anonim ***** válasza:
Na mi lett? teszteltel?
2014. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!