Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csinálnak sokan még a...

Miért csinálnak sokan még a nem várt mensi előtt tesztet? értem hogy nagyon akarnak babát, de így csak negatív élményeket gyűjtenek, mivel lehet hogy terhesek, csak még nem mutatja ki a teszt, nem? és nem rosszindulatból tettem fel a kérdést

Figyelt kérdés

jó értem, hogy van már hiper szuper érzékeny teszt is.

de az elmaradt mensi után már biztosabb a teszt.


2010. jan. 15. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. már volt 2 vetélésem és az orvos mondta, hogy a 12. dpo-n már lehet tesztelni. Ha +, azonnal hívnom kell a gyógyszer miatt.
2010. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én pedig csak türelmetlen vagyok. Csináltam és naná, hogy negatív:-( Pedig már megfogadtam, hogy nem csinálom meg előbb, de nem sikerült betartanom az ígéretemet. Tanácsolni viszont én is mindenkinek azt szoktam, hogy várja meg legalább a nem várt napját, de inkább még 3-4 napot, s akkor csináljon tesztet.Bagoly mondja verébnek..:-DD
2010. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Mert minél előbb szeretnék tudni.


Persze ennek van egy alsó határa, és az az ovu utáni 12-13. nap, ami előtt nem érdemes.


Engem főleg az szokott idegesíteni, amikor "másfél hét múlvára nem várók, mik a tüneteitek?" és "egy hét múlvára nem várom, reménykedhetek még?" meg "tegnap óta émelygek, két hét múlvára nem várom, lehetek terhes?" típusú kérdések jönnek...

2010. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
en is szoktam tesztelni koran, hisz minel hamarabb tudni szeretnem, ha megtortenik a csoda...sajnos meg nem sikerult teherbe esnem, de nekem a negativ teszt nem nagyobb csalodas, mint mikor megjon a mensi...En ha negativ tesztet latok, akkor meg arra gondolok, hogy lehet, hogy koran volt es meg van eselyem...de amikor a mensit latom az az igazi csalodas nekem!!:-(
2010. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Én pont az ellenkezője vagyok mert most késik egy hónapot és én meg most sem merem megcsinálni a tesztet. De hát nem vagyunk egyformák.
2010. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Látod, ezt én sem értem. 3 évet vártam a gyerekemre, de soha nem teszteltem azelőtt, mielőtt meg kellett volna jönnie.
2010. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem fogantatás után 10 nappal az 50-es teszt már pozitív volt. Garantáltan tudtam a napot, ebben nem volt tévedés.

Én is volt hogy a 22 sikertelen ciklus alatt korábban teszteltem, izgatott voltam, hogy vajon sikerült-e vagy sem, nem tudom mi olyan nehezen érthető ezen.

Azzal viszont egyetértek, hogy hülyeség ilyenkor másoktól kérdezgetni, hogy terhes lehetek-e még, van-e még remény, ezek tényleg értelmetlen kérdések és mindig-mindig ugyanaz a válasz...

2010. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!