Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek?

Szerintetek mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
általában 28-34 a ciklusom ha 28nappal számolok akkor már késik 3napot de ha 34el akkor még vissza van 4napom. tüneteim mellfeszülés alhasi görcsök feszül a hasam. mikor tesztelnétek a helyemben?

2014. aug. 22. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Màr nem sok van az augustusi hónapbol ,ezt a pàr napot szerinten bird ki :)))ėn is megprobàlok addig nem tesztelni
2014. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon nehezen fogom ki bírni de megpróbálom :) de jó volna minél előbb tudni mert elvileg szeptember 15-el mennék vissza dolgozni.
2014. aug. 22. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Buta kėrdėsėm lesz most :)bàr kivetelesek vannak azėrt

Neked nincs semmi tünet jel hogy babàs lennėl???

Nekem 30. körül kellene mestruàlnom.....

2014. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
annyi amennyit fent le írtam, de az első terhességemnél is csak ennyi volt meg hogy nem jött meg. de akkoriban napra pontos volt most meg nem azért se tudom hogy mikor teszteljek.
2014. aug. 22. 22:22
 5/7 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy fáradékonyabb vagyok egy kicsit.
2014. aug. 22. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie? Nekem 1-jén, vagy 2-án....jövő vasárnap akarok tesztelni..de már most sem bírom...:)
2014. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ha 28nappal számolok akkor már 20.-án kellett volna, de ha 34nappal akkor jövőhét kedden kellene. sajnos amióta abba hagytam a gyógyszer szedését nem rendszeres.
2014. aug. 23. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!