Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy fogok így teherbe esni?...

Hogy fogok így teherbe esni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én 27 éves vagyok, férjem 28. Kb. egy éve próbálkozunk a babóval, eddig nem sikerült. A nőgyógyászom megállapította, hogy 90 %-ban menstruáció alatt van peteérésem. A havim általában 7 napig tart. A baj az, hogy mi soha nem voltunk együtt menzesz alatt, a férjem undorodik a havi alatti szextől. Ez mindig is így volt, nem most találta ki. Azt mondta, hogy fel sem állna neki úgy. Az orvos szerint a menstruáció közepén kellene együtt lennünk, amikor a legerősebb a vérzés.

Hogy lesz így gyerekünk? Van valakinek valami ötlete, tanácsa? Tényleg csak normális válaszokat szeretnék!

Köszönöm szépen!



2014. aug. 22. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nem tudom neked hogy van de én ha beülök 5-10 percre egy kád forró vízbe olyan 1-2 órára elszokott múlni.

próbáld ki hátha segít!

2014. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt nem próbáltam még, de a férjem szerintem a tudattól, hogy menstruálok, nem is tudna velem lenni.
2014. aug. 22. 21:09
 3/17 anonim ***** válasza:

hát jobb ötletem nincs azért vesd fel az ötletet...

valamit valamiért...

2014. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 gabriell88 ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyászod, mit tudna ajánlani menstruáció eltolásra.Olvastam már róla valahol, de meg nem mondom, hogy hol.Úgy emlékszem a menstruációt eltolja, de a peteérést nem.
2014. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Megpróbálom, köszönöm!

Várok még ötleteket, esetleg aki hasonló helyzetben volt vagy van, tapasztalatokat.

2014. aug. 22. 21:12
 6/17 anonim ***** válasza:

Inszemináción nem gondolkodtatok esetleg?

Amúgy megkérdezhetem az orvos ezt hogy állapította meg? Milyen hosszúak a ciklusaid? Hőmérőzni szoktál-e és ha igen, akkor milyenek a görbéid?

Bocsi hogy ennyit kérdezek, de nálunk sem jön a baba egy éve, már én is gondoltam rá, hogy így is meg kellene próbálnunk.

Előre is köszönöm a választ!

2014. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szia! Persze hogy megkérdezheted! :-) UH-val állapította meg. 30-32 naposak a ciklusaim. Két ciklusban is nézte, mindkétszer kb. a havi közepén mondta, hogy ovulálok. Nálatok mi a helyzet?
2014. aug. 22. 21:17
 8/17 A kérdező kommentje:
Hőmérőzni nem szoktam.
2014. aug. 22. 21:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond neki el hogy menstrualsz csak mar mikor egyutt voltatok es ahogy irtak ulj bele a kadba es semmit nem fog eszre venni :)

Remelem segitettem :)

2014. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is a vizet javasolnàm. Nekem zuhanyzàs után mindig kevesebb szokott lenni.

Drukkolok!:-)

2014. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!