Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben, ha...

Mit tennétek a helyemben, ha így estetek volna teherbe? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Két hónapja egy baráti párral töltöttük nálunk az estét,esemény eseményt követett,4-esben szexeltünk,és nem tudom akkor fogant-meg a baba.Férjem szerint tartsuk meg,de mi van,ha valamikor kiderül,hogy nem Ő az apja a picinek?
2009. jún. 15. 10:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
84%
Ha azt mondja, hogy mégis tartsátok meg, akkor valószínüleg nem érdekli, hogy ki az apa. Tudtátok, hogy mit csináltok.
2009. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
96%

ha azt mondja tartsátok meg, akkor tartsátok meg.

megölni nem tudnám a babám, csak amikor még az én életmben buli buli hátán volt, védekeztem

2009. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
96%
Huhhhhh!! Ez gáz! Akkor kétségek közt lennétek egész életre? Vagy elfogadjátok a helyzetet.. De akkor tényleg! A kicsinek SOHA nem szabad emiatt hátrányba jutni vagy éreztetni vele. Talán korai DNS vizsgálatra van lehetőség. Nézz utána!
2009. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 A kérdező kommentje:
Mi sem értjük ,hogy jött ez így össze,fél éve dolgozunk a babán,de ezt rémálmomban sem gondoltam volna.És mi van ha tényleg nem a férjem az apa,de minekünk közösen sosem lehet,és itt van egy picur, aki jönni akart hozzánk...
2009. jún. 15. 10:50
 5/89 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de ti most nyulak vagytok, vagy emberek, ha már ilyet csináltok, hogy másokkal szexeltek, akkor mért nem tudtatok védekezni.Szerintem nagyon felelőtlenetk vagytok, és még a kapcsolatotokat is megkérdőjelezném, mert nagyon ellaposodott lehet, ha fűvel fával csináljátok.Ráadásul végignézitek ahoyg mással csináljátok.Ti szeretitek egyáltalán egymást??? Szegény baba neki is elmondjátok majd, hogy miért nem apukától van ha majd felnő?
2009. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
85%
Azt csak tudod, h a férjed vagy a másik pasi ment- e el benned,nem?
2009. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 A kérdező kommentje:
10 éve vagyunk egy pár.6 éve házasok,imádjuk egymást!!
2009. jún. 15. 10:52
 8/89 anonim ***** válasza:
82%
Mázlista vagy még ha nem is férjedtől van.Mi 1,5 éve próbálkozunk.Szerintem korai dns-t kell csináltatnod és úgy döntsétek el mi legyen.
2009. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudjatok, de meg vagytok lepődve, hogy a férj azt mondja tartsák meg? Elvégre a feleségét is megosztotta......

Na félretéve a cinikusságot, nem a kérdezőt akarom bántani! Elég vacak helyzetben van így is. Eltérőek a szexuális szokásaink, és mindenkinek más az, ami még belefér.......ezért aztán senkit ne kövezzünk meg.

Csakhát ezek nagyon veszélyes játékok, nagy következményekkel.........védekezni kellett volna.

Kedves kérdező? Hány évesek vagytok? A férjed valóban tisztában van azzal, hogy a másik "úrtól" is lehet a baba?

A baráti pár tudja, hogy baba lesz? Nekik mi fordult meg a fejükben?

2009. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
87%

Mi lesz, ha a másik pasi az apuka és ez a későbbiekben gondot okoz? Követel láthatást, ilyesmi.

Te hogy érzel? mert az csak egy dolog, hogy a párod meg szeretné tartani, de te?

Nem tudom, mit tennék. nem hiszem, hogy jól viselném az életen át tartó kétségeket, vagy azt, ha a gyerek a haverra hasonlít nagyon.

2009. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!