Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Szerint...

Megnéznétek a tesztem? Szerintem már hallucinálok. Valaki áttenné negatívba vagy sötétítené nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék!

3 év várakozás, nemvárt holnap. Most csináltam és én baromi halványan látok valamit, de lehet hogy csak már nagyon szeretném......


Köszönöm, ha segítetek!


2014. aug. 23. 19:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek! Azoknak külön akik "dolgoztak" rajta és áttették negatívba, sötétítették.


Magamat őrjítem meg, mert du-i pisiből csináltam nemvárt előtt, nem is tudom mire számítottam...

2014. aug. 23. 20:09
 12/20 anonim ***** válasza:
ezen én sem látok semmit de mint aahogy irtad is a nemvárt előtt,délutáni pisiből még lehet nem mutatja ki,szoritok hogy pozitiv legyen,majd irj!
2014. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ma reggel ugye teszteltél?
2014. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én negatívnak látom. Viszont.....

Ez nem azt jelenti, hogy az is, mármint még simán tesztelhetsz pozitívat:)

Nekem 3-4 nap késésnél negatív lett a teszt!!

Aztán 1 hét után halvány pozitív:) Rá 1-2 napra erős pozitív. Késöbb fogant a baba:)

Üdv 24hkm

2014. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igen csináltam. Egy teszt, két képet csináltam róla, de nem tudom... :(


[link]


[link]

2014. aug. 24. 10:38
 16/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató szavakat!
2014. aug. 24. 10:38
 17/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( Ezek is negatívak.

De míg nem jön meg van remény!Ne adjátok fel!

Orvosnál voltatok?Hődet méred?

2014. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Persze, ezeken már túl vagyunk...már nem csinálok semmit...

Volt mindenféle orvosi beavatkozás, átjárhatósági, vérvételek, férjemet is vizsgálták. Elvileg minden rendben van.

Tudom, ha nem görcsölünk rá akkor fog sikerülni, mindenki ezt mondja, de 3 év után ezt már nem lehet, max. megbolondulni :( Aki átélte az tudja :(


A lombikor és társait férjem nem szeretné, így sok esély nem marad. Már nem hőmérőzök, nem figyelem a peteérést, de nemvárt előtt kb. rizsszemnyire összemegyek az idegességtől...

2014. aug. 24. 11:12
 19/20 anonim ***** válasza:

:(

Barátnőméknél is minden oké volt,mégsem esett teherbe.Nekik a lombik volt a megoldás.


Drukkolok nektek!

2014. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy!
2014. aug. 25. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!