Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az eredményeimet?

Megnéznétek az eredményeimet?

Figyelt kérdés

E2: 215,9 ng

PRL: 28,58 ug

Progeszteron: 6,55 ug


Ez az eredmény a 3. és a 21. napi vérvétel átlaga. Az orvos így kérte. Már 1 éve próbálkozunk, de nem sikerül ezért vizsgálódik a doki. Uh-gal néztük a peteérés időpontját is ,de így sem jött össze.



2014. aug. 9. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez ng/ml és ug/ml? Az átlagolt értékek alapján nehéz megmondani ( a 3. és 21. napi ugye eléggé eltérő) de én nem látok semmi kiugrót (persze nem vagyok orvos).

Majd a doki megmondja, mit von le ebből, és mivel lehetne esetleg javítani a próbálkozás hatékonyságán.

Mindenesetre ne vegye el a kedveteket hogy egy év alatt nem jött össze, manapság ez nem olyan borzasztó ritka. Érdemes lehet esetleg élő spermiumszámot is nézetni (az utóbbi 100 évben a férfiak spermiumszáma valamiért csökkenő tendenciát mutat, és ez megnehezítheti a fogamzást).

Mindenképpen érdemes akkor megpróbálni amikor tuti van peteérés. Nem tudom, a doki mondta-e, de van aki ezt magától is érzi, nem biztos hogy kell orvoshoz járni emiatt. Én pl. mindig tudom mikor van, mert egy csomó apró jele szokott lenni, hangulatváltozások is vannak hozzá, meg ilyenkor a hüvelyváladék textúrája megváltozik. Kb. 1 nap-12 óra pontossággal be szoktam tudni lőni, hogy mikor van. Próbálj figyelni rá, hogy tapasztalsz-e magadon peteéréskor változásokat, és ha érzed hogy van, aznap és a következő nap is próbálkozzatok többször.

A meddőség nagyon ritka, a nehezített fogamzás meg nagyon gyakori dolog. Előbb-utóbb össze fog jönni, ne aggódj. :)

2014. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!