Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Aug 12-én lettem beteg egészen 15-ig lefekudtem a baratommal és belém élvezett lehetek igy terhes? és a tegnap is lefekudtem vele nem védekeztünk de nem élvezett belém viszont miután folyt neki azonnal vissza tette

2014. aug. 24. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztek akkor igen,lehetsz terhes.

De tüneteket csak a következö menstruáció elmaradása környéké érezhetsz.

2014. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es a tegnap az aktus elott a bugyimon valami barnas dolgot vagy verzest lattam de ilyesmi volt s utana megtoroltem 'magam' de nem lattam semmit ..tobbet nem folyt semmi
2014. aug. 24. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:

28 napos ciklus esetén a menses első napjától számítva a 14.-ik napon történik a peteérés, de spontán peteérés is lehet bármikor.

Háát...sanszos.

2014. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A menstruáció nem betegség.

2. Egyáltalán nem tudsz fogalmazni. Amit leírtál, az katasztrófa, az első mondatod kb. azt jelenti, hogy 3 napig éjjel-nappal dugtatok és folyamatosan belédélvezett a pasi. Legalább vesszőket használ, az Isten áldjon meg! És most nem a hímvesszőre gondoltam.

3. OK, ne csak vesszőket használj, hanem GUMIT is!!!

4. 11 évesen nem kellene szexelni. Mert bármennyi is legyen a korod években, az értelmi szinted alapján nem vagy ennél több: "beteg", "folyt neki" - ha dugni mersz, akkor miért nem mered nevén nevezni a dolgokat?

Esküszöm, én bevezetném, hogy csak bizonyos IQ felett lehessen nemi életet élni...

5. Igen, lehetsz terhes.

6. Mindezek ellenére nagyon remélem, hogy nem vagy az. Soha nem írtam még ilyet senkinek, de őszintén remélem, hogy nem vagy terhes, mert ennyi ésszel nem kellene szaporodnod.

2014. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4.mindent leírt!

Minek kefél gumi, vagy mindenféle védekezés nélkül az, aki nem akar terhes lenni???

És igen,ha védekezés nélkül jár benned f..z, lehetsz terhes, mindegy hogy a ciklusod hol tart, mindegy, hogy nem élvezett beléd, mindegy, hogy csak 2 másidpercre volt benned a csupasz f.z, és mindegy, hogy volt-e orgazmusod!

2014. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem baj!!mindjárt kezdődik a suli!nem lesz unatkozó tini itt!
2014. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!