Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tanácsotokat szeretném...

A tanácsotokat szeretném kérni ebben a témaban. Együtt voltunk a barátommal 08. 07-dikén és az elején berakta de csak a makkját (szinte be sem rakta) pár másodpercig de ki is vette. Lehetek igy is terhes? Többi magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Utànna óvszerrel védekeztünk.Majd 18-dikán barnás pecsétes vérzésem volt majd éjjel megjött a mensim.Csinàltam ma tesztet mert már múlóban van a mensim és negativ lett.De ez melett lehetek terhes?Olvastam,hogy mensi alatt is lehet valaki terhes.

2014. aug. 22. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%
te tényleg ilyen hülye vagy?
2014. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemértem miért lennék hülye..Valakinek ugyanugy van vérzése a terhesség alatt is.Azért lennék hülye mert biztos választ szeretnék?!
2014. aug. 22. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Negatív lett a teszted, szinte be sem rakta, védekeztetek, azóta menstruáltál már....nem, nem lehetsz terhes.
2014. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már beképzelem magamnak,hogy az vagyok:/
2014. aug. 22. 17:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább lehetek*
2014. aug. 22. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!