Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Help! 16 éves vagyok és...

Help! 16 éves vagyok és terhes hogyan mondjam el szüleimnek?

Figyelt kérdés

#Terhesség szülőkkel félelem
2014. aug. 24. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy elmondtad nekik, hogy már szexuális életet élsz.
2014. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bella169 ***** válasza:
Minél előbb és minél őszintébben, mert segíteni csak akkor tudnak ha őszinte vagy mindenben. Ha megtartod, ha nem akkor is szükséged lesz rájuk. Ha megtartod azért mert ők fognak tudni segíteni a felnevelésben, ha nem szüli aláírás kell az abortuszhoz.
2014. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos bárhogy mondod, a kiakadás garantált. De ettől függetlenül csak az igazat. Akár védekeztél, akár nem.

Azt is, hogy megtartanád/elvetetnéd-e.

2014. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Anya-apa! Ahhoz van eszem, hogy hagyjam magam megdugni, de a védekezéshez már nincs, így bruttósítva lettem!
2014. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

qkker1!

Ez marha jó szöveg. :D

2014. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Te vagy akinek a pasija mensi után egy nappal beléd élvezett? Na itt a kovetkező kérdésed....

mond meg h.felelőtlen és buta voltàl, bökd ki egyből és vállald a felelősséget a hülyeségedért!

2014. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!