Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek-e a tüneteim korai...

Lehetnek-e a tüneteim korai terhesség miatt? Vagy más bajom van? Tüneteim a következők: égő fájdalom a mellben, sűrű vizelési inger, erős szédülés ájulásérzettel, étvágy csökkenése, alhasi és derékfájdalom, sápadtság, fáradékonyság.

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 13:14
 1/8 rejtjel ***** válasza:
Lehet, a tünetek alapján. Ha arra gyanakszol, hogy terhes vagy, csinálj egy terhességi tesztet. Egyébként menj el az orvoshoz. Meg amúgy is, mert az erős alhasi fájdalom terhesség esetén sem feltétlenül jó jel... a legjobbakat!
2014. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csináltam már 2 tesztet,az egyiket délutáni a másikat reggeli első vizeletből és mindkettőn nagyon halványan ott van a második csík.
2014. aug. 25. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík :) Ismételj 2 nap múlva, és vigyázz magadra :)
2014. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Csak ugye a dokik azt mondják,hogy a halvány csík az semmit nem jelent az inkább negatív mint pozitív :( Nem erős az alhasi fájdalmam,csak néha ijesztő,mert hol a jobb oldalon,hol a bal oldalon,hol pedig középen fáj,olyan mintha nyomná valami belülről. Meg fel is vagyok puffadva egy picit.
2014. aug. 25. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyire korainak gondolod? Késett már a menzeszed is? Én a 8. dpo-n vagyok és nagyon gyakran kell nekem is vizelnem, hétvégén begörcsölt a hasam, és azóta is érzem néha, hogy fáj.
2014. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát elég korainak,mert ugye nagyon halvány a csík. A héten tesztelek újra hátha erősebb lesz. Igazság szerint PCOS-ám van és ezmellett mint tudjuk nem könnyű teherbe esni,főleg ha kimaradozik a menstruáció. :(
2014. aug. 25. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Hányadik dpo-n teszteltél? Tudsz képet felrakni a tesztről?
2014. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem fényképeztem le sajnos :( Akkor csináltam tesztet,mikor nagyon rosszul éreztem magam,nagyon szédültem,egyik napról a másikra úgy keltem fel,hogy nagyon szédülök és majdnem elájultam,páromnak úgy kellett megfognia,hogy nehogy a földre essek. :( És azóta is ugyanúgy vagyok,szédülök,nincs étvágyam,stb.
2014. aug. 25. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!