Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyomorégés nemvárt előtt és...

Gyomorégés nemvárt előtt és feszült, ideges lelkiállapot jelenthet babát vagy uannyira mensit? Tapasztalatokat várok

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok saját tapasztalatokat ezzel kapcsolatban. találgatni én is tudok, de nagyon hallanám azokat, akik ilyeneket tapasztaltak, h nekik mit jelentett? holnapra nem várom, második clostis kúrám első hónapja ez. nagyon reménykedem, mert soha nem volt ilyen gyomorégésem és egyszercsak bevillant, h olvastam róla, h az egyeseknek tünet volt. Meg aluszékony is vagyok és a hasam nagyon enyhén kpen lent fájdigál. És tiszta ideg vagyok, mondjuk ez nálam pont a mensit szokta jelezni.légyszi kíméletes válaszokat írjatok, kivagyok eléggé

2014. jan. 16. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem, ez volt a legelső tünet..Gyomor égés folyamatosan.

Lent a hasam alja, állandóan feszült, meg izomláz szerű érzés, ami ma reggelre egy kicsit enyhült.

Az idegesség nálam a tetőponton volt, és nem tudtam, hogy mitől. Biztos a hormonok miatt

5.-ére nem vártam

2014. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, h írtál, köszi! nekem annyi volt azóta, h tegnap este meg ma reggel is elég szúróan fájt bal oldalon a petefészkem. viszont a reggeli hőm elég ijesztően alacsony volt, 36,6 gondolom ez már teljesen kizárja, h vmi legyen. meg már a cicim is fájdigál, mint mensi előtt szokott. és te mikor teszteltél pozit? miből gyanakodtál? és de jó! örülök, h babád lesz! nagyon gratulálok! első?
2014. jan. 17. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!