Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! A nőgyógyász mikor...

Lányok! A nőgyógyász mikor látja tehát (hány hetes kortól) a terhességet?

Figyelt kérdés
5 nappal a nemvárt előtt vagyok ..ilyenkor ha az lennék már látná igaz? próbálok reménykedni mert már nagyon szeretnénk a babát.

2014. aug. 25. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem látná a babát még!

Én először 6 hetesen mentem ill 5 hetes x napos lehettem és petezsákon kívül semmit sem látott.

8 hetesen mentem legközelebb akkor már szívhangja volt:)

De miért nem várod meg a menzesz elmaradását? Nem biztos, hogy babás vagy, bár szorítok,de nagyon felesleges még elmenni:)

Üdv 24 hkm

2014. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kimaradt menstruáció után 3 héttel kb., mikor már van szívhang, akkor állapítja meg a terhességet. Addig maximum petezsákot lát majd, de az hivatalosan nem terhesség, és azt is csak a kimaradt menstruáció után 1 héttel LEGKORÁBBAN.

Szóval még teljesen felesleges menned. Várd meg a nemvárt napját, tesztelj, és ha pozitív akkor onnantól számított 2-3 hét múlva menj orvoshoz ha nincs panaszod.

2014. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! :) de... sajnos még petezsákot sem látott..:(
2014. aug. 25. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor? Hát most tetted fel a kérdést...gyorsan is is futottál orvoshoz? Nem értem. Vard meg, hogy megjön-e egyáltalán.
2014. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy latna..kb..5-6 latna..meg nem is biztos,h beagyazodott amugy..
2014. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-6.heten azt akartam irni
2014. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Es probald meg ertelmezni amit valaszolnak neked azt irta a hozzaszolo,h kimaradas uan egy hettel lehet esetleg petezsak..te meg előtte vagy majdnem egy hettel..nalad ugy megis mit latott volna??
2014. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazatok van köszi... csak már mindenbajom van..
2014. aug. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!