Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy egy...

Mekkora az esélye, hogy egy 11 hetes vagy 9 hetes terhességet nem vesz észre a nőgyógyász a hasi ultrahangon?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmi.
2013. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen is hasival neztek :) Tehat semmi eselye.
2013. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

nana, én voltam hasi uh-n, cysta műtét előtt. Be is feküdtem a műtétre, műtét napján reggel még egy uh volt, és ott közölték, hogy hogy 13 -14 hetes terhes vagyok (nem menstruáltam gyógyszer nélkül a cysták miatt).

Amikor megkérdeztem a két héttel előtte vizsgáló orvost, hogy bocsi, ezt hogy, azt válaszolta, minek keressen gyereket annak a méhében, aki meddőség diagnózissal jött.

2013. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát ez azért durva... :S én direkt ezzel mentem oda,hogy lehet-e terhes, szóval nekem azt nézte. Azt mondta,hogy nem lát terhességet. Remélem nem tévedett! :(
2013. dec. 13. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ebben az esetben teljesen kizárt, hogy nem veszi észre.
2013. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semekkora esélye, nyugi!

6 hetes voltam, mikor jártam a háziorvosomnál, aki mellesleg belgyógyász és van hasi UH gépe. Akkor még csak pozitív tesztem volt és hányingerem volt. Kérdeztem tőle, hogy szerintem mikor menjek dokihoz és azt mondta, hogy várjak vele, mert szerinte még nem lesz szívhang, várjak egy hetet. Mondtam neki, hogy de kicsit aggódok, hogy jó helyen van-e, nem méhen kívüli. Erre megnézett a hasi uh- val és mutatta, hogy ott, pont a méhem közepén lakik valaki :) Még képet is kaptam tőle, egy pici pötty, de ő is tudta, hogy Ő az, pedig nem nőgyógyász!

Szóval a terhesség tényét már korábban is meg lehet állapítani, hogy van ott valami, de nyilván közelebbit hüvelyivel lehet kisebb korban. Viszont a 12. heti genetikai UHt is hasival csinálják és elég komolyan diagnosztizálnak, nyaki redőt mérnek, stb, szóval a 11 heteset totálisan kizárt, hogy ne lássa...de a 9 heteset sem véti el, az tuti...

2013. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hetes terhességet tudott bizonyítani hasi uh-n úgy,hogy tele volt a hólyagom.Szerintem tuti látnia kellett volna...Ennyi idősen már majdnem túl vagy az első trimeszteren,és már a babónak is "nagynak" kell lennie...
2013. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van! Holnap megyek hüvelyi uh-ra... Félek.... :-(
2013. dec. 15. 14:01
 9/11 A kérdező kommentje:
a 7 mm-es endometrium mit jelent? ezt látta UH-n a nőgyógyász. ez mensi előtt egy héttel volt
2013. dec. 16. 10:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Babát nem látott????
2013. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!