Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges, hogy ovu után...

Az lehetséges, hogy ovu után csak kb egy hét múlva emelkedik a hő?

Figyelt kérdés
Kb egy hete éreztem a szurkálást, akkor volt tojásfehérjés nyákom és azóta érzékeny a mellbimbóm is, ami mindig ovutól addig érzékeny míg meg nem jön. Múlthónapban is 5 nap múlva látszott csak, nagyon lassan emelkedett.

2014. aug. 26. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
berakod a görbédet?
2014. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez a mostani:

[link]

Ez pedig a múltkori:

[link]

PCOS-s vagyok azért ilyen hosszú a ciklusom.

2014. aug. 26. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:
én is pcos vagyok, és azt látom,h sajnos nem volt ovud, valószínű nálad is az lehet a probléma,h nem tud megrepedni,nekem is ilyen görbéim voltak eddig, én most kaptam rá tüszőrepesztő szurit, sajnos baba nem lett de egyértelműen látszott,hogy most szépen felment a hő és fent is maradt, nézd: [link]
2014. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de szokott lenni ovum csak éppen az 50-55. nap körül. Első görbém látszik is.
2014. aug. 26. 09:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis a múltkori görbén látszik, 55. napon volt, nőgyógyász is megerősítette.
2014. aug. 26. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:

csak sajnos ha utána nem marad fent magasabban a hő, hanem újra és újra leesik, az azt jelzi,hogy próbálkozik a szervezeted de nem sikerül :( meg kellene próbálnod egy uh-s cikluskövetést és az szépen megmutatná, nekem is úgy derült ki

(Pcos)

2014. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor pedig, progeszteron pótlás kellene, ovu utántól,

(pcos)

2014. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!