Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap megyek elôször orvoshoz...

Holnap megyek elôször orvoshoz. Ha nem engedélyezem a rákszűrést, akkor is megcsinálja?

Figyelt kérdés
A fiammal majdnem elvetèltem utána. Most nagyon fèlek,nem szeretnèm,ha megcsinâlnák.
2014. aug. 27. 00:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg évente kötelező, de a beleegyezésed nélkül nyilván nem fogja megcsinálni. Boldog babavárást! :)
2014. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy nemrég megcsináltattad és negatív, nekem így nem vette le. Amúgy megértelek, annyira durván tudnak megvizsgálni egyes orvosok, én is csak akkor megyek ha nagyon kell.
2014. aug. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én egy méhszájvizsgálat után terpeszben jöttem haza, egész nap csak feküdtem. Azonnal orvost váltottam.
2014. aug. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki határozottan, hogy nem szeretnéd!
2014. aug. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
lekötöz,és erővel megvizsgál?
2014. aug. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem arra gondol, hogy erőltetni fogja, hogy akkor is csináljuk meg, és leveszi. Előre szólj neki mikor bemész!
2014. aug. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 F.B.I. ***** válasza:
Szia! Kérheted, azt is hogy később csinálja. Én a 13. terhességi héten csináltattam meg. Nem volt kifogása, megértette, hogy az első 12. hét szent.
2014. aug. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nem is csinálják az első 12 hétben.
2014. aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

"Mondd azt, hogy nemrég megcsináltattad és negatív, nekem így nem vette le."


Persze mert ilyen bemondásra megy és nincs rögzítve a kartonjába?


Mondjuk én nem teljesen értem, ha ettől félsz miért nem csináltattad meg terhesség előtt?

2014. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a rákszűrés miatt vetéltél el. De ez egy nagyon fontos vizsgálat és bizony számít, hogy annak a gyereknek legyen anyja. Sajnos sokan nem mennek el rákszűrésre.

Esetleg mond meg a dokinak, hogy nagyon félsz emiatt így lehet finomabban csinálja.

Terhesség alatt annyi vizsgálat van, annyiszor benyúlnak, mégsem attól indul meg a szülés. Ha attól akkor más gond is van.

2014. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!