Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek van reggeli rosszulléte...

Nektek van reggeli rosszullétetek? Én olyan túlaggódós vagyok, hogy nem igaz!

Figyelt kérdés

Kalkulátor szerint 6 hetes terhes vagyok. 2 teszt is pozitív lett,a mensesem késik már több mint két hete. Jövő héten megyek uh-ra,doki még nem érzett semmit tapintásra.


Izgulok,első baba lesz :)


A nem baj,ha nincsenek rosszulléteim? Csak a melleim fájnak,meg fel van puffadva a hasam,esténként néha érzem hogy görcsölök kicsit,olyan mindjárt megjön érzés. Hányingerem nem nagyon van,meg hőemelkedéseim is szokott lenni. Ez ugye nem baj?


Meg elég ideges vagyok hogy minden oké lesz e,mert mielött pozit teszteltem volna(1,5 hét késés után) én voltam buliba ahol ittam-nem keveset :/,meg cigiztem is. A cigit is próbálom elhagyni,napi egy dobozzal szivtam eddig,most már csak kb 5-6 szálat :S

Azok a kismamák akik dohányoztak,ők könnyen elhagyták? Én ideges vagyok meg izgulok,és még jobban kivánom a cigit mint elötte,de visszafogom magam.


2014. aug. 27. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis v
2014. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más.Valaki egyáltalán nincs rosszul,más meg szenved vele akár egész terhesség alatt.Nincs 2 egyforma terhesség.Én nem cigarettáztam sosem,de a nővérem és a sógornőm igen.Ők abban a pillanatban,hogy pozi tesztük lett letették a cigit,és a szoptatás végéig nem is nyúltak hozzá.Nem is láttam rajtuk,hogy nagyon megviselte volna őket.
2014. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az hogy nem lógatod egész nap a fejed a wc-be és nem öklendezel épp annyira normális, mint másnak az egész napos rosszullétek. Nem az anya rosszulléteitől fejlődik jobban vagy kevésbé jobban a magzat.

A mellfájdalom, puffadás, kisebb görcsölés, szúrkálás, mindjárt megjön érzés teljesen normális terhességi tünetek.

Az még nem gond hogy kb 4 hetesen ittál és rágyújtottál amikor még nem tudtad, hogy babát vársz.

De azt egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ha ilyen túlaggódós kifejezetten paramami vagy akkor miért dohányzol még mindig tudván azt hogy ezzel ártassz a saját magzatodnak?!

2014. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szabadna egy szálat se elszivnom,de nem tudtam egyik napról a másikra elhagyni sajnos... :S És ezért is ideges vagyok nagyon
2014. aug. 27. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ne gyújts rá többet, 4-5-6 nap után már jelentősen csökken a stressz ahogyan ürül ki a szervezetedből a nikotin. 1-2 hét múlva pedig már teljesen fellélegezhetsz.

Csak akarat kell hozzá.

2014. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy nem szabadna egy szálat se elszivnom,de nem tudtam egyik napról a másikra elhagyni sajnos."


Én 1.5-2 dobozzal szívtam anno, és amikor a fog. gátlót letettem, akkor a cigit is. Igen, egyik napról a másikra. Nagyon szar volt, de tudtam, hogy ez a legjobb a születendő gyerekemnek! Az ő érdekében tedd meg!


Amúgy nekem csak a kimaradt menzesz volt a tünet, semmi más. Végig jól voltam terhesség alatt.

2014. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 6. héten még én sem voltam rosszul, nekem utána kezdődött, nem csak reggel, de egész napos volt. Viszont olyan ismerősöm is van, aki nem is volt rosszul. Drukkolok neked, hogy minden rendben legyen, és a cigit is sikerüljön teljesen letenned.17 hkm
2014. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, viszont nekem az nem fér össze, hogy túlaggódós vagy, de mégis mérgezed a gyerekedet napi szinten, mert jaj, de nehéz abbahagyni. Minden akaraterő kérdése, és nem úgy kell hozzáállni, hogy "de nem tudom rögtön lerakni". Le tudod. Pont, vagy minden egyes szállal növekszik olyan finomságoknak az esélye, mint a halál vagy a koraszülés.
2014. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!