Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy ugyanolyan...

Létezik, hogy ugyanolyan teszt 1 hete határozott pozitív, egy héttel később (igaz nem reggeli elsőből) de határozott negatív? Volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Gondolom vagy hibás volt a teszt, vagy nem történt meg rendesen a beágyazódás. (vérezgetés volt a pozitív teszt eltti pár napban). Ha lenne baba, azt már ugyanannak a tesztnek a nap kb. bármelyik szakában mutatnia kellene, nem?

2014. júl. 21. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mennyire véreztél? inkább barna vagy élénk piros volt? igen am a tesztnek egy bizonyos idő után ki kellene mutatni a nap bármely szakában. De ne csüggedj bármi lehet!!! :) Sztem menj el orvoshoz az biztosat mond. De ha babát sszeretnél én drukkolok!!!
2014. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a bíztatást! Nekem sosem erős, amikor megvan, és gyengén volt vérezgetés, 2 napig volt rózsaszínes(de nem volt darabos), előtte 1-2 nap barnázgatás, meg utána pici barnázás. A menstruációmnak csak 1 héttel később kellett volna jönnie, de az is lehetett sajnos, pedig soha nem volt rövidebb ciklusom, d elehet, hogy most mégis.
2014. júl. 21. 13:26
 3/12 anonim ***** válasza:
de lehetett beágyazódás is! nagyon sok mindenről hallottunk már, de ahogy írod is mensi előtt már volt. simán lehet ebből még baba :) nekem 12 napot késett ami eddig sosem történt meg velem, ma a 13. nap reggel erős görcsre ébredtem és arra h megjött. de csak barnázok eddig még. 3 éve várok a babára de sehol semmi. a tesztjeim negatívak lettek. én tényleg nagyon drukkolok, ennél jobb dolog nincs h baba legyen :) majd írj h sikerült-e
2014. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak az a furcsa, hogy tényleg teljesen ugyanazt a fajta tesztet csináltam, és egy hét alatt azért a hcg-t már rendesen mutatnia kellene, sőt erősödnie is, ez pedig egyáltalán nem mutat semmit sajnos. Persze nem adom fel, de nem fogok meglepődni, ha ebből most nem lesz semmi.

Drukkolok én is neked, írd majd meg, mi lett!

2014. júl. 21. 14:12
 5/12 anonim ***** válasza:
ezek a tesztek elvileg megbízhatóak. de nem mindenkinek a szervezete reagál ugyanúgy a terhsségre. ha első terhes vagy akkor nem is tudhatja az ember mit kell érezni pontosan. nem biztos, h azok a tünetek lesznek ami a nagy könyveben mmegvan írva. én sem tudom h most mire gondoljak. első terhességem lenne nincs semmi tünetem a kimaradáson kívűl. bármii lehet. :):)
2014. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Végülis ha terhes vagyok, az előbb utóbb kiderül úgy is:D Te mikor fogsz tesztelni?
2014. júl. 21. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:
már teszteltem pár napja, sajnos negatív lett. de reménykedtem, mostmár reménykedni se tudok :( :)
2014. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még simán lehet pozitív. Itt valakinek 22 nap késés után sem mutatta, a doki erősítette meg az uh-n.
2014. júl. 21. 16:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi tünetem csak az tűnt fel amikor késett. Rá 3 napra teszteltem és negatív lett. Akkor úgy voltam vele, hogy biztos csak késik, mert nekem nagyon ritkán szokott olyat. 2 hét késés után mentem el az orvoshoz, aki egyből mondta, hogy a baba miatt nem jött meg. :)

Szóval simán lehet nálad is baba a dologban, és lehet hogy a második teszt rossz volt. Szerintem tesztelj újra. :)

Szurkolok! :-))

39+6hkm

2014. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De jó lenne, ha mégis így lenne:) Gratulalok a babahoz!
2014. júl. 21. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!