Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jár valamelyikőtök Debrecenbe...

Jár valamelyikőtök Debrecenbe a Mens Mentisbe meddőségi problémával? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én PCOS miatt járok,hétfőn fogok vérvételre menni csak érdekelnének a tapasztalatok.Válaszotokat előre is köszönöm!
2010. jan. 16. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Budapesten jártam és szintén PCOS-em volt + inzulin rezisztencia (egyébként érdekes módon az ide járók 90%-ának az van).

Mikor már régóta jártam és nem haladtunk sehova felkerestem egy másik nőgyógyászt, aki endometriózist állapított meg. 2008 májusban voltam laparoszkópián és kivettek a hasüregemből egy 2 cm-es darabot. Kiderült, hogy a férjemnek sem tökéletes az "anyaga".

Végül a Kaáli intézetben a 2. inszemem volt sikeres és most van egy 4 hónapos gyönyörű kislányom.

A PCOS-nek pedig híre sincs mostanára. Szerintem ha nem megyek tovább még mindig a Mens Mentis-be járnék sok-sok pénzért és nem lenne semmi eredménye.

(Egyébként több nőgyógyász is mondta, hogy a nők kb. 30%-ának vannak ciszták a petefészkükben, csak ez egy új divat, amit sok magánrendelő meglovagol).

2010. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de remélem hogy en nem fogok így járni és sajnálom,hogy neked ők nem segítettek,de GRATULÁLOK a babához.
2010. jan. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!