Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbált valamelyikőtök úgy...

Próbált valamelyikőtök úgy fogyózni, hogy pár napig csak ananászt evett? Ha igen, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltam, nem ment. Pár szelet után felmarja a nyelvem, nem bírok többet enni belőle. Szóval nálam ennyiben maradt.
2011. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Marja a nyelvem, gyomrom, másfél nap után a hullámpapírt is felzabálom, annyira kiéheztet. Semmilyen gyümölccsel, sőt más étellel sem lehet ezt a kizárólagos étrendet folytatni, csak ártasz vele. Szénhidrátéhséged lesz, ergo zabálni fogsz utána és akkor kihajíthatod az ablakon az elmúlt pár nap megszorításait, ráadásul inkább megbetegít.
2011. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cluaran_Deilgneach ***** válasza:
Az egyik barátnőm kipróbálta,5 napig bírta.Fogyott 4 kilót,aztán hétvégén bezabált,bűntudata lett,következő héten újra akarta kezdeni,de a második napon gyomorgörccsel elvitte a mentő.Senkire nem hallgatott,így ma már 10 kilóval nehezebb,mint a fogyókúra elején,plusz kapott egy szép gyomorfekélyt...
2011. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elhinni, hogy ilyen durva dolog történt a kizárólagos ananászevés miatt az ismerősöddel, egyik válaszoló. Max akkor, ha tényleg durván bezabált a nagyon összeszűkült gyomrára.

Én is csináltam, hogy 1 hétig ananászt ettem, reggelire-vacsorára valódi gyümölcsöt, ebédre a cukrozott lében ázó darabosat. Nem lett semmi bajom azon kívül, hogy nagyon nagyon alulenergizált voltam 2 nap után, semmire nem volt erőm, rengeteget aludtam. Fogytam 4 kilót én is. Következő héttől nagyon kellett az önkontroll, mert kiéhezett voltam az ízekre, de én nem híztam vissza, úgy egészében nézve 33 kilót fogytam a legdurvább súlyomtól nézve. Szóval ártani nem árt, ha önkontroll és vasszigor maximálisan megvan, és van időd rengeteget pihenni is (pl szünet).

2011. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

*ebédre a cukrozott lében ázó darabosat.


Hát az biztos, hogy nem ettől fogytál 33 kilót.


Én elhiszem, amit felettünk írtak. Ananász ide vagy oda, a jojó mindenkinél egyformán működik. Vagyis a koplalásra automatikusan visszahízás következik. Nem írom le hatezredszer, miért, csak annyit, hogy a koplalás tönkrevágja az anyagcserét, és utána attól is hízol már, amivel korábban tudtál volna lassan, egészségesen fogyni.

Aki nem hiszi, járjon a végére.

De okos ember más kárán tanul.

2011. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cluaran_Deilgneach ***** válasza:
Nem tudom,hogy ebben mi a hihetetlen,kedves hozzászóló,természetesen ez is,mint minden,egyénfüggő...lehet,hogy neki eleve savas volt a gyomra...hallottam már olyat is,ami rosszabbul végződött,olyat is,ahol "csak" jojózás lett a vége...pont ezért nem szabad drasztikus módszereket választani,hanem inkább az arany középutat keresni,amibe alkalomadtán egy kis édesség is belefér,mert az biztos,hogy nem fog ártani.
2011. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fogyhatsz tőle persze, de nem feltétlen azért, mert ananász, hanem mert nem eszel gyakorlatilag. amikor utána elkezdesz újra enni, akkor meg a tested kétségbeesetten mindent elraktároz, úgyhogy megéri! illetve alapvetően volt egy étrended, ami miatt elhíztál, akkor ha 3-4 napi ananászevés után visszaállnál arra, vajon mi változna? ugyanúgy visszamennének azok a kilók.


normális kaja + sport legalább tartós eredményt hoz.

2011. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Darcy01 ***** válasza:

Szerintem nagyon nem jók az ilyen drasztikus módszerek.


Tanácsom: hetente egy gyümölcsnap+ nagyon sok víz!!! Ezt ki lehet bírni, én nem szoktam rosszul lenni tőle.

2011. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!