Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinek fel ajánlják a...

Mindenkinek fel ajánlják a Kaáliban, hogy 95ezerért nem kell kivárni a fél éves várólistát a lombikra? Első konzultáció után, mikor lehet kezdeni ha vállalod, hogy fizetes?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 19:49
 1/8 A kérdező kommentje:
*fizeted
2014. aug. 27. 19:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen a híradóba is, hogy ha kifizeti valaki a szemműtétet akkor nem kerül fel a várólistára hanem műtik egyszerre. Szerintem teljesen törvényes.
2014. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is felajánlották. Nekünk a 3. lombikunk volt. A következő nekünk biztos hogy ez lesz mert nem akarom kivárni a 6 hónapot. Most volt a 3. augusztusba de sajnos nem lett visszaültethető embrió :( Így ha kifizetem a 95 ezert nagy valószínűséggel már novemberbe lesz a következő :)

2014. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtetem hogy akkor nem a TB alapon fog menni. Hanem egy alapítvány fizeti ki a többi pénzt az intézetnek és így megmarad 1 TB támogatott beavatkozás. 2-es voltam
2014. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdeklődés képpen tettem fel a kérdést,hogy kinek van tapasztalata.Mi még majd most megyünk az első konzultációra(arra is 3hónap volt a várólista) és olvastam itt hogy 95ért nem kell kivárni a 6-7hónapot lombikra.néztem az árlistájukat és ott nem találtam ilyen összeget,kíváncsi vtam hogy fel ajánlják-e.de valószinű én is kifizetem a 95ezret,mert az megint olyan sok idő...
2014. aug. 27. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tapolcai kaali tapasztalat: májusi első konzultáció után elvileg szeptemberben lesz a beültetés a 95.000 leperkàlàssal. Én úgy értettem a dokit, hogy ezt mindenkinek felajànljàk.
2014. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! A pesti Kaáliról tudok neked írni. Íratkozz fel a tb-s listára, hogy meglegyen a helyed (max lemondod, ha közben sikerült) és neked kell mondani a dokidnak, hogy addig viszont szeretnél menni akciós lombikra. Pl. nálam nem mondta magától a doki, én szóltam neki. Mivel ez nem tb-re megy, így rajta maradsz a tb-s listán + nem veszíted el az ingyenes (tb-s) lehetőségedet is és akkor nem esnek ki hónapok, csak a kötelező 3 hónap pihenő, ha nem sikerül az első lombik. (de hidd el, az kell is!). Ez egyáltalán nem törvény ellenes, a Kaáli nem állami kórház! Inkább örüljünk, hogy 420.000 Ft helyett 95.000 Ft-ért biztosítják ezt a lehetőséget. Ha a beültetés elmarad vmi miatt, akkor nem kell a teljes összeget kifizetni, majd ezt elmondják, hogy milyen esetben mennyit kell fizetni. Ja, és ha megvan minden leleted, akkor bármikor lehet kezdeni. Csak legyen meg minden! (fsh, lh, e2, prolaktin (ciklus 2-4 napja), amh, hiv (férjnek is), hepatitis (férjnek is), átjárhatósági vizsgálat, ekg, teljes vérkép + vizelet, citológia, clamydia) Viszont ha még nem voltál inszemináción és nincs ennek ellenjavallata (pl. elzáródott petevezetékek), akkor először azt fogják csinálni.
2014. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! A Pesti Kaáli lesz nekünk is.
2014. szept. 1. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!