Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után hány nap múlva...

Együttlét után hány nap múlva érdemes tesztelni? Nektek hányafik napon lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
èn az együttlèt után 10 nappal elkezdtem barnázni, majd a 15. napon negativat teszteltem. Most a 24. napon hányinger tört rám. Szerintetek lehet mègis baba? Korai lett volna a teszt? Ti hány nappal az aktus után teszteltetek?

2014. aug. 27. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
azóta nem teszteltél? aktus után kb 14 nappal már elv. mutatja, de nem feltétlenül. Helyedben csinálnék még 1 tesztet biztos ami biztos.
2014. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem csináltam, mert beletörődtem, hogy ismèt nem jött össze :( pedig nagyon szeretnènk...csak ma ugrott be megint, mikor dèlután kicsit rosszul voltam...majd együtt voltunk a párommal ès utána mèg rosszabbul lettem, zugott a fülem, hányingerem volt, de csak öklendezni tudtam, hányni nem.
2014. aug. 27. 23:37
 3/10 anonim ***** válasza:
nem akarok tippelni, meg biztatni sem, nehogy csalódás érjen,ezért csak annyit mondok, holnap reggel tesztelj. ;) Kívánom a legjobbakat!!! Majd írd meg a fejleményeket.
2014. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Együttlét utáni 13. napon teszteltem halvány pozit.

Elèg gyanúsak a tüneteid, szerintem is tesztelj!! :) Szorítok!

2014. aug. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem akár ma is csinálhatsz egy tesztet!

már biztosat kéne mutatnia

2014. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen tesztelek, csak nincs itthon. Ha nem elsőből csinálom, ennyi idő alatt mát akkor kimutatná? Igazábol most is hányingerem van, de csak enyhèn...inkább azt mondanám rá, hogy èhes vagyok, de kaját nem kivánok, bezzeg a csokit....Cicim se fáj.Bimbom èrzèkenyebb kicsit, de nem vèszes...Szeretnèm ha vègre baba lenne, de fèlek is :(
2014. aug. 28. 08:44
 7/10 anonim ***** válasza:

nézd, szerintem jobb tudni, mint nem tudni!

attól, hogy húzod az időt és nem vagy terhes, akkor az időhúzástól sem leszel az!

Szóval inkább előbb tudd meg, ha mégsem vagy terhes!

2014. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem az a lényeg, mikor volt az együttlét, hanem hogy mikor szabadult ki a srácokhoz egy petesejt. Magyarul szexelhettél 15 napja és lehetett ovud 12 napja. Így van rá esély, hogy baba is legyen és a teszt sem mutassa.

Utolsó mesu? Hány naposak a ciklusaid?

2014. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor már bármikor tesztelhetsz!

nekem a 14. napi délutáni ugyanúgy kimutatta, mint a 13. napi reggeli teszt, szóval hamar nő ám a hcg. egy próbát megér!

2014. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2014. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!