Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat terhességre? . Igy...

Utalhat terhességre? . Igy azok szerint amiket leirtam

Figyelt kérdés
Mensim után 1 nappal lefeküdtünk a barátommal és belém élvezett ..ez történt 2 hete ..azotta (mintha) görcsölne a hasam ..tegnap megmértem a hömet és 35röl felment 26ra.(változó:egyszer lent ,egyszer fent) fáj a gyomrom mintha égetne ..es nehéznek érzem a mellem allati részt ..fázok..megjönnie jövöhét elején kell és valamikor a héten vagy jövöhéten kéne csinálni tesztet..de sajnos félek hogy csak bemesélem magamnak de reménykedem...ám tegnap miután pisiltem elkezdett kétszer szurni (bele nyilalni) a derekem és egészen be a hasamba..ja és tegnap egy csepp fehér folyásom volt mint a tejföl ma meg sárgás..

2014. aug. 28. 12:39
 1/8 A kérdező kommentje:
elnézést kérek..35röl fölment 36ra* :)
2014. aug. 28. 12:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezekből a tünetekből én még nem mondanám, hogy ez tuti terhesség. Inkább bújkál benned valami betegség.
2014. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:)
2014. aug. 28. 12:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Ėn is igy jàrtam pont mint te kėrdezö,csak nalam az aktus utan 1 hetel kezdodtek ezek a dolgok.Bàr ėn nem terhessėgre gondolok hanem felfàzàsra,sokat pisiltem nem fajt nem csip stb..

Utana jott a derek fajas ės a mell ėrzėkenysėge. Ugy gondolom ez mind a nem konkrėt terhesegu tünet,legelsö ami * àlltalàban *terhessėgre utalhat ha nem jön meg a mesntriacio.

Addig nem igazan vennk eszre hogy baba van e a dologban vagy sem .

Nekem vasarnap kell megjonnie...*ha megjon meg,ha nem akkor tesztelek.

2014. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Húúú hát énsem öszinten megmondom már nem tudom hogy milesz..bemesélem vagy mivan ..4-8között kell nekem megjönnie de öszinten nem tudok addig varni szeretnek tesztet csinalni de lehet megkorai :(
2014. aug. 28. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Hàt attol függ kėrdezö,valakinek ki mutataja aktus utàn pl. 17 napon van ilyanis akinek csak a menstruacio elott 1,2 nappal vagy aki menstruacio utan tesztel csak pozitivat.

Probalj mwg venno olcso tesztet amiben 2 db van ės egyet elvegzel.pl holnap reggel 1 vizeletedbol. Es a masikat csak akkor ha nem.jon meg a menstruaciod... lehet neked kimutatja ha pozi,lehet csak 1.2. Hetmulva lesz kimutathato ha babas vagy.

Szurkolok.neked.

Majd ird meg ha teszteltel

2014. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kosziii :) enis neked a legjobbakat :D irok :)
2014. aug. 28. 13:03
 8/8 A kérdező kommentje:
nekeme megjott..nem vagyok terhes
2014. szept. 5. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!