Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nagyobb pocaknál "működik...

Csak nagyobb pocaknál "működik" az ignás módszer, vagy már egészen korai terhességnél is?

Figyelt kérdés
Rém hülye kérdés tudom,de azért az értelmes,kérdésemre adott válaszokat várom!

2012. júl. 2. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy babona. Megmutatja a babonások szerint, ki lakik a méhedben.

Magyarán: mindegy, mekkora a has, a méh tartalma a lényeg....ez olyan, mintha azt kérdeznéd, csak fa vagy fém létra alatt átmenni is balszerencsét jelent-e? :)

2012. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En 5 hetesen probaltam, kislanyt mutatott, aztan az UH megerositette!

:-)

Szerintem probald meg! Sok szerencset!

2012. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pont most olvasok egy könyvet (Spohie Kinsella-A boltkóros babát vá), ahol a csaj kipróbálta. Először körbe forgott, aztán előre hátra. Szóval még most sem tudja, hogy kisfia, vagy kislánya lesz-e. De szerintem ikrei :D


Amúgy tényleg egy babona. Próbáld ki, max. az UH-n csalódsz egyet. :)

2012. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem érhet csalódás,mert tuti kislány... :-) nem hiszek ezekben a terhes-babonákban,de szeretem kipróbálni,hátha mégis bejön egy :-)

Ha mégis kiderülne az uh-n,hogy tévedek,akkor én örülnék a legjobban-3 kislány után egy fiúnak...de ennek az esélye annyira csekély,hogy azt arányaiban megfogalmazni sem lehet.... Mellesleg a harmadiknál fiút jósolt az inga,a kínai fogantatás naptár az elsőt fiúnak jövendölte...


Akkor mindjárt kipróbálom...

2012. júl. 2. 14:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel 50%, hogy eltalálod, szerintem akármikor csinálhatod. De nem kell hozzá inga, tippelj egyet! :)
2012. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én fiút éreztem, kipróbáltam az ingát, már nem tudom mennyi idős terhes voltam, de látszott már a pocak, az biztos, lányt jelzett az inga, de nekem lett igazam! Kisfiam született.:)
2012. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Megpróbáltad? :D Mit mutatott? :)


Amúgy eszembe jutott, hogy ha valaki, aki nem terhes és megcsinálja, akkor nála is ugyanúgy mozog, nem? :D Vagy akkor nála mit jelenthet? :)

2012. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, én ebben (is) nagyon bíztam. Az összes babonát megcsináltam,megfigyeltem az étrendtől kezdve a rosszulléteken és a pattanásokon a has formáján, linea negrán át az ingáig. Mindenből az jött ki,hogy kislányom lesz. Múlthéten az ultrahangon megláttam a kukiját.

Ennyit ezekről, pedig én tényleg hittem a babonákban. Eddig.

De mit ne mondjak, izgalmassá teszi a várakozási időt amig megtudja az ember lánya,ki van a pocakban. :)))

2012. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igen,megnéztem,fiút mutatott...de mint már az előző komm.ben írtam,szeretem kipróbálni ezeket,de hinni nem hiszek benne. Jó móka így találgatni :-)


Boldog babavárást Mindenkinek,aki babát vár!!

2012. júl. 3. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!