Megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Augusztus 7-en eletemben eloszor kiszakadt az ovszer. Az orvosom nem irta fel az esemeny utani tablettat, mivel szerinte tobb kart okoznek vele. A ciklusaim atlag 33 naposak, julius 25en jott meg eloszor. Tegnap elott kelkett volna megjonnie, azonban meg semmi. Most csinaltam egy tesztet, igaz nem elso vizeletbol, de negativ. Megnyugodhatok es ne foglalkozzak a par napos kesessel?
2014. aug. 29. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Jaj szornyuek ezek a napok. Ha valaki akarja azert ha nem akkor meg azert. En a helyedben csinalnek reggeli vizeletbol holnap vagy azutan tesztet.
2014. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az orvos egy idiota,ha elmesz h esemeny utanit akarsz akkor adnia kell...mi az h tobbet artasz vele?avval is sokt artasz ha lesz egy gyerek amit nem akarsz
2014. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi?? Ezt tényleg az orvos mondta?? Szerintem váltsd le azonnal. Bizony van rá esély, hogy terhes vagy és lehet ezzel nagyobb kárt okozol, mint egy 72 órással. Egyszer nekem is kellett bevennem, mert bennem maradt a gumi...semmi bajom nem lett tőle, ugyanolyan ciklusaim voltak utána is.
2014. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt az orvost nem leváltani kell, hanem feljelenteni. Komolyan, nem dacból vagy dühből írom, törvényellenes, ha kérsz esemény utánit és nem írja fel, tekintve hogy csak ő írhatja fel, függsz tőle. Te meg ne higgy el mindent, amit mondanak, akkor se, ha egy orvos. Igen, van kockázata az esemény utáni tablettának, de egy abortusznak még nagyobb, egy gyerekről már nem is beszélve.
2014. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!