Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét késés után első...

Egy hét késés után első vizeletből negatív teszt, megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Nemrég hagytam abba a szoptatást, késik egy hete. Csináltam egy tesztet negatív, viszont hőemelkedésem van, ráz a hideg és folyton görcsölök de semmi. Elég rossza közérzetem de bízom benne, hogy megjön. Egyéb tünetem nincs. Kértem egy időpontot is a nőgyógyra de szeretnék végre megnyugodni, nagyon stresszelek emiatt. Tudom, senki nem lát "belém" de egy kis biztatást várok, hogy talán ilyenkor normális a késés.
2013. febr. 28. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha nemrég hagytad abba a szoptatást, és védekeztetek, akkor még nagyon is lehetséges, hogy csak a hormonjaid szórakoznak veled, ezért negatív a teszt is. A hőemelkedés és a hidegrázás egyébként is inkább valami enyhe fertőzésre utal, ami szintén okozhat késést.
2013. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva amióta megszültem megszakítással "védekeztünk"...Most az utóbbi időben már előkerült a gumi is de sok baj volt vele, kiderült már korábban, hofy allergiás vagyok rá és sokszor volt pocsék tőle az együttlét. Most próbálkoztunk a latex mentes óvszerrel az bevált. De nem mindig használtunk. Most akarok feliratni gyógyszert ha még nem késő. Teljesen beparáztam. Folyton görcsölök mindig azt érzem, hogy meg akar jönni és attól félek mégis terhesség. De más tünetem nincs. Sőt, még kifejezetten étvágytalan is vagyok, nemhogy többet ennék. Az első terhességemnél letisztult teljesen az arcom, egyébként pattanásos alkat vagyok, most is tele van az arcom, mindig menszesz előtt megjelennek, csak most nincs menszesz ...
2013. febr. 28. 21:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Másfél éve szültem egyébként.
2013. febr. 28. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!