Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg! Nálatok,...

Nyugtassatok meg! Nálatok, hogy volt?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve nem esek teherbe és nemrég kiderült, hogy pajzsmirigytúlműködésem van. Rá 2 hétre kiderült egy ultrahangvizsgálaton, hogy myomának látszó képlet van a méhemen. Ez is gátolhatja, hogy teherbeessek? Nem lehet műtéttel eltávolítani? Azt is mondták, hogy lehetséges, hogy a pajzsmirigytúlműködésem miatt alakulhatott ki. Ez igaz? Légyszi minden kérdésemre válaszoljatok! Köszi!
2010. jan. 16. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, egyedül a myomához tudok hozzászólni annyiban, hogy jó esetben -általában- felszívódik idővel. Hogy gátolhatja-e a teherbeesést, nem tudom. :( Orvos mit mond?
2010. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem pajzsmirigy problémám van,95- ben mütöttek,azóta is rendszeresen gyógyszert kell szednem rá.Ha megfelelően be van állitva ,jó a vérképed,akkor nincs akadálya a babának.Érdemes elmenned megnézetni,mert sokban befolyásolhatja a teherbe esést.Nekem most derült ki pár hete,hogy meg van jobban nagyobbodva,szövetmintát is kellett venni,hál istennek,nem rosszindulatú.Viszont a szülés után kezelni kell,de ettől simán lehet szülni.22+6hetes kismami
2010. jan. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is csak a myomához tudok hozzászólni... anyunak kivették a méhét emiatt de gondolom fiatalabb korban nem csinálnak ilyet... akkor azt hiszem gyógyszeres kezelést ajánlanak...
2010. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm 2 gyereket szült miómával. Ez egy jóindulatú izomdaganat. Attól is függ, hol van. Ha túl nagy, tényleg műtétre kerülhet a sor, ha már panaszt okoz a mérete miatt, de te gomdolom, messze vagy még ettől.
2010. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mioma alltalaban felszivodik.Persze ez függ a meretetöl is.A pmirigyre meg adnak gyogyszert,es lehet,hogy rendbe hoz.Es ezek utan nincs akadaj a baba elött.CSak bizakodj!
2010. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!