Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg, nálatok is...

Nyugtassatok meg, nálatok is így volt? .

Figyelt kérdés
Kisbabám 3 hós, egy ideje többet nyálzik, és mostmár 3. napja nem alszunk mert úgy tűnik valami zavarja, ma kiderült a foga jön... bekentem dentinox gél-el, de attól sem tud aludni... nyugtassatok meg hogy nálatok is így volt, és mostmár el fog múlni :( vagy adjatok valami jó tippet... köszi
2009. dec. 11. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt,de afelől sajnos nem tudlak megnyugtatni,hogy most már el is fog múlni :S Nálunk be is lázasodott a lányom és nurofent adtam neki,attól valamivel jobb lett.Kitartást! :)
2009. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok:esetleg homeopátiás golyót kérhetnél neki a patikába,az nálunk bevált amikor a rágófogak jöttek :)
2009. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam gy volt/van mind3 gyermekemnél,de nem tudlak megnyugtatni sajnos. A nagyobbik 5éves és egy hónapja alussza át az éjszakákat,a középső 3,ő még 1-2szer felkel. A legkissebb 10hós és minden éjjel kb. éjféltől 2óránként aztán 20 percenként kel:( Mind3 4hónapos korában kezdte el a müsort. ezer helyen jártunk velük,hogy mi bajuk,de azon kívül,hogy felgyorsult a világ,túl sok inger éri őket,más magyarázatot nem kaptunk...

Kívánom,hogy nálatok ne legyen ilyen,mert ebbe én már beleőrültem:(

Megérteném ha férjemmel egész nap "ölnénk egymást" vagy rossz szociális helyzetben élnénk vagy mit tudom én,de minden tök rendben,mégis ez a keresztünk,hogy éjszakázunk több mint 5 éve!!!!!

Kitartást,sok erőt és jó éjt kívánok!

2009. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodj meg, ez természetes. Nálunk is így volt. 4 hós a babám. Pár napig eltartott a fogzás, de aztán jött megint a nyugalmi időszak. Ez már így fog váltakozni, amíg ki nem bújik a fogacskájuk.:) De a helyedben én ilyen picurkának nem kenném még semmivel. Pláne, hogy ez még csak a kezdet, és a fogcsíra még nem is látszik. Én biztosan nem kenném be zsibbasztóval neki!!! Meg semmilyen gyógyszerrel! Inkább masszírozd az újjaddal neki, vagy nyugtasd meg valahogy. Túl lesztek rajta. Kitartás! Ezen minden baba átesik!:)
2009. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még mindig én :) gyorsan megnéztem a homeopátiás golyó nevét:chamomilla vulgaris 9 CH
2009. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így... de nálunk nehezen jönnek a fogak, úgyhogy minden éjszakára jut sírás bőven.

3 hónap alatt 4 foga jött ki, a legutolsó óta egy hét telt el, és kezdődik az egész elölről... :-((((

2009. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!El fog múlni,nálunk is így volt.Rágcsáljon sokat!Még a fakanál is segíthet,sose tudhatod.A hideg dolgok rágcsálása is csökkenti a fájdalmat.Mi anno diana nevű szeszes itallal kenegettük az ínyecskét,de most már lehet kapni ecsetelőket,érdeklődj a védő nődnél, biztos segít.A cicizés is hatásos,merta rágó mozgása az állkapcsoknak enyhítik a fájdalmat.Amikor csak teheted,vidd ki a szabadba,a hideg levegő,és az izgalmas környezet változás feledtetik az íny feszülést,így mikor jön az esti lefekvés,nem lesz olyan nyugtalan.
2009. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 21:40-es nagyon nehéz lehet, de becsüllek titeket hogy mégis 3 gyereket vállaltatok, kitartás, biztos megtérül majd a sok áldozat, amikor a legjobb szülönek neveznek titeket :)
2009. dec. 11. 22:29
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó tudni hogy mindenki átesik ezen nem csak mi :)
2009. dec. 11. 22:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj de aranyos vagy,hogy ilyet írtál!!! Nagyon jól esik,köszi. Máris jobb kedvem lett. Pedig ma nagyon kivoltam egész nap.

Minden jót Nektek és gyors fogzást,gyors "átalvást" :)

Üdv:21:40es

2009. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!