Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terhesség?...

Szerintetek lehet terhesség? Vagy bármi más? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
menzeszem mar 5 napja késik,de negativat teszteltem.
2014. aug. 30. 11:38
 1/7 gabriell88 ***** válasza:
Várj még pár napot, a HCG 2 naponta duplázódik.Ha 2-4 nap múlva sem jön meg és még mindig negatív a teszt, akkor kereess fel egy nőgyógyászt.Mert ehez szakember kell.
2014. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. aug. 30. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég fura hogy még nem mutatta ki a teszt,bár lehet, hogy később fogant meg a baby:)

Végülis ha visszagondolok, hmm.. Nekem is késett már jó pár napja mikor pozitív lett a tesztem:) talán 1 hetet is:) De ha továbbra is negatív lenne a teszt és a menzesz sehol azért keress fel egy dokit!!

Üdv 25 hkm

2014. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Jövöheten mindenképp felszeretnék orvost keresni,ha nemjön meg. Görcseim vannak, melleim érzékenyek,ez lehet mindkettö is akár. Terhesség vagy menzesz,hamarosan kiderül.😊
2014. aug. 30. 16:00
 5/7 A kérdező kommentje:

Még mindig sehol a menzesz,és ismét negatív teszt.:(

Valojában,szerintem már ki kellene mutatni,2 hete volt utoljára védekezés nélkül. Szerintetek?

2014. aug. 31. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:
2 hét az 14 nap. Hát elvileg a nagykönyv szerint ki igen,de nem vagyunk robotok mi nők:) Minden női test más és más,nem a nagy könyv szerint működünk:) Amíg nincs mensi addig van remény:)
2014. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nagyot csalodnák ha megjönne. Nem élem bele magam, vagyis megprobálom, de nagy a remény. :)

Utoljára 5 évvel ezelött késett ennyit a menstruáciom, akkor a fiammal voltam várandos már.

2014. aug. 31. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!