Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van okom félni, mit tegyek?...

Van okom félni, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés van de mindenkinél más a helyzet.Nos 17 vagyok öt honapja vesztettem el a szüzességem a barátommal hét honap járás után.Nem ez a lényeg végülus.Megszakitásos védekezést alkalmaztuk soha nem élvezett belőm és mindig nemis élvezett el.Mindig nagyon sokat késett régebben a menstruáciom.De az utobbi három honapban pontosan jött mindig 26 án mult honapban még egy nappal hamarabb is.Most meg késik már 6 napja.Több egy hétnél hogy görcsöl a hasam furcsán pár percig tart majd elmúlik.Mindig azthittem azért mert másnap megjön de nem jött.Multhéten négy nap hányingerem volt de ez lehet attol is hogy nagyon keveset eszek.És nagyon sokszor kell pisilnem,de nincs égető érzés.A barátommal minden hétvégén megszakitásos vodekezéssel együtt voltunk egyszer.Van miért aggodjak vagy egy hét késés még nem gond?(Nem képzelek be tüneteket vagy ilyesmi csak azt irtam le ami tényleg van.)Mit tegyek?Várjak még?Vagy már vegyek tesztet?Vagy ha nem a terhesség mi kehet a probléma?

2014. aug. 30. 23:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És kérlek kiméljetek a kioktatástól,hogy mennyire felelőtlenek vagyunk pontosan tudjuk hogy hibáztunk.Köszönöm annak aki normálisan válaszol.
2014. aug. 30. 23:21
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél tesztet, biztos, ami biztos... mindenesetre az előváladéktól is teherbe lehet esni...

És a gyakori vizelési inger az egyik első koraterhességi tünet.

2014. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%

ha nem élvezett beléd akkor nem hiszem,persze előváladéktól is lehet de kicsi az esélye..

1 hét késés az még nem sok..

ha még egy hetet késik akkor viszont szerintem már vegyél tesztet..

2014. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nőgyógyászhoz is elmehetsz, elvégre már nemi életet élsz. Ő tájékoztat majd a nálatok szóba jövő fogamzásgátló eszközökről is.
2014. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy tesztet mindenképpen vegyél :)

Nekem a volt barátnőmnél ugyan ez volt. Akkor vesztette el a szüzességét. Már 1 hete késett én nagyon megijedtem. A teszt mindig pozitív lett és mindig azt hittem ő csinálta meg rosszul nagyon meg voltam ijedve, hogy teherbe ejtettem. Majd másfél hetet kellett várni hogy megjöjjön neki. Vagyis 2,5 hetet késett a menstruációja és utána már nem késett többé. Gondolom nem kell mondanom, hogy nagy kő esett le a szívemről. Lehet, hogy csak nálad is ez a helyzet hogy sokat fog késni mert mondom neki 2,5 hetet késett és nem volt semmi baj. Azért a biztonság kedvéért majd vegyél egy tesztet ha már 2 hetet késik, mert a spermium 2 hét után ágyazódik be normálisan úgy, hogy kimutatható az eredmény. A tesztre rá van írva a használati utasítás de általában reggel kell megcsinálni az első vizelésnél.

2014. aug. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
negatív lett* ezt akartam írni elnézést elírtam
2014. aug. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nagyon nagy sületlenségeket írtál össze! Hány éves vagy hogy ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal?

A spermium ágyazódik be???? Olvass kérlek utána hogyan működnek a dolgok!

A barátnődnek meg ha pozitívak voltak a tesztjei, akkor terhes volt és elvetélt! Remélem volt orvosnál utána!

2014. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsi Kérdező, annyira kiakadtam az előbbin, hogy pont a Te kérdésedre nem is válaszoltam...

Szóval nem kell még annyira aggódnod, hiszen korábban sem volt pontos a menstruációd. A legbiztosabb ha veszel majd egy tesztet és reggeli első vizeletből megcsinálod. A megszakításos módszer csak azoknak ajánlott, akik nem ijednek meg ha baba lesz belőle. Nem egy ismerősöm van, akiknek megszakításból lett gyermekük, mert ugye az előváladékban is lehet spermium, illetve ki tudja időben vette-e ki stb...

2014. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tesztelj, aztán egy hét múlva újra. Ne haragudj, de nem hiszem, hogy tudjátok, hibáztatok. Rendszert csináltatok ebből a fajta "védekezésből", nem csak egyszer kapott el a hév. Azt hiszem, valamit nem értetek.
2014. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jelentkezz be nőgyógyászhoz, ő majd megvizsgál, ha már 5 hónapja nemi életet élsz nem ártana egy rákszűrésre is elmenni.

Tesztet már rég lehetett volna csinálni, a tünetek bármitől lehetnek.

2014. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!