Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a félni valóm?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel ma toltuk az ipart, de nekem mániám leellenőrizni a gumi állapotát többször is egy menetbe.

a vége előtt kb 3 perccel ellenőriztem nem volt semmi gáz, és kb 3 perccel később mikor én végeztem, ugye mint minden rendes ember, kivette...mikor megtörtént, láttam hogy ki volt szakadva, de időben kivettem tehát a termésem a földön csapódott.

Azt mondta, jövőhét elejére van kiírva neki, hogy meg fog jönni (szerdán d.u. történt) elvileg mielőtt meg miután megvan neki, nem rizikós hogy bármi probléma adódna belőle, ráadásul még időben ki is vettem, így nőtt az esély hogy megúszom.

Sok a félni valóm ha elvileg 5-6 naon belül megjön neki?

Tervezni hogy kér egy fogamzásgátlót barátnőjétől, amit be akar venni, véleményem szerint elég szar ötlet mivel ezt sok tényező figyelembevételével irják ki az orvosok az adott személyre, másrészt 1 db nem dog használni semmit, harmadrészt az eseményutáni tabletta van arra hogy már a megtörtént dolgot rendbehozza, a fogamzásgátló meg melegőzés, hogyha megtörténik akkor ne legyen semmi, ergo ha bevenne egyet akkor az nem segítene a helyzeten.

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. máj. 14. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátnőd, hogy azt gondolja, hogy egy db fogamzásgátló segítene bármin? :S Ahogy írod az esemény utáni való erre.

Szerintem nem sok az esélye egyébként, hogy bármi gond lehetne, főleg ha nem is élveztél bele, meg elvileg a ciklus közepén van a peteérés, ti meg a 22-23. napon voltatok éppen.

2014. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

15 éves,majdnem 16

igen én is ezen a véleményen vagyok,remélem tényleg kicsi az esély rá...van egy bioszos ismerösöm,ö isezt erösitette meg, de attol még parázok kicsit

2014. máj. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!