Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után, mikor van peteérés?

Figyelt kérdés

most hagytam abba a tabit. egyből szeretnénk próbálkozni a babával. peteérésem lehet a 14 nap előtt is?

vagyis valahol azt olvastam h a tabi után nem biztos hogy csak egy petesejt érik meg. lehet több is az első hónapban. ez igaz?


2014. aug. 31. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg az is lehet, hogy nem is lesz peteérésed még akár több hétig, hónapig. Ugyanis a fog. gátló abbahagyása után sok nőnek kell idő, mire újra beindulnak a természetes folyamatok a szervezetében, valakinek pl. vérzése sem lesz, hanem mesterségesen hozzák meg. És hogy te pont az a fajta vagy, akinek egyből minden beindul vagy a másik fajta, akinek kell néhány hét, hónap mire rendeződnek a dolgok, azt nem tudni.

És abbahagyás után 7 hónappal lettem terhes.

2014. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az első babámmal egyből teherbe estem. szerdán hagytam abba a gyogyszert. ma jött meg. szerdán kell elmúlnia. elvileg 14.én lesz peteérésem. de már semmit sem tudok. annyira izgulok:):)
2014. aug. 31. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ mióta szedsz fog.gátlót,nekem abbahahgyás után rendesen van ciklusom,de mivel 15 éves korom óta szedtem fog.gátlót,biztos kell pár hónap,míg helyreállnak a dolgok,ahogy az első válaszoló is írta. Mi 3. hónapja próbálkozunk :)
2014. szept. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!